Микроудобрение АВАНГАРД Р Хвойные

27.08.2015    Удобрения — Минеральные удобрения    Одесса
140,00 грн.
Микроудобрение АВАНГАРД Р Хвойные - Agrobiz.net

Описание

ОписаниеКомплексне концентроване добриво на хелатній основі для живлення рослин біологічно активними речовинами. Використовується при інтенсивних технологіях вирощування для позакореневого підживлення хвойних культур та газонних трав. 
  •  Зміцнює фізіологічний стан рослин;

  •  Активізує імунітет а також виконує антистресові та стимулюючі дії, підвищує стійкість рослин до захворювань, холоду і посухи;

  •  Покращення густоти трави та її міцності;

  •  Насичений зелений колір листя , голок.     Склад, г/л:


Азот Фосфор Калій Бор Залізо Марганець Мідь Цинк Молібден Кобальт
N P2O5 K2O B Fe Mn Cu Zn Mo Co
50 50 50 2 7 2 2 2 0,05 0,05


Амінокислоти, ультрамікроелементи, інші біологічно активні елементи, SO3. Mn, Zn, Cu в хелатній формі з EDTA, Fe – з DTPA.Препаративна форма. Розчинний концентрат.Сумісність. Сумісний з бiльшiстю водорозчинних добрив та засобів захисту рослин.


Культура Об'єм розчину, л/га Норма витрати,л/га  Спосіб, час обробки
Хвойні культури  та газонні трави 200-300   2,0-4,0   Обприскування проводять в період інтенсивного росту рослин  з інтервалом 14-20 днів


Загальна інформація. Хвойні культури та газонні трави використовуються в основному для декоративних цілей, тому найбільш важливим при підживленні є компоненти які  не тільки поліпшують імунітет рослини, але і додають насиченого  зелене забарвлення. У біосинтезі хлорофілу провідна роль серед  мікроелементів належить залізу (Fe). Тому будь-яка причина, що обмежує доступ заліза для рослин, призводить до важких захворювань, зокрема до хлорозу голочок. При гострій нестачі заліза настає загибель рослини.


Цена: 140,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв