Микроудобрение АВАНГАРД Р Кукуруза

27.08.2015    Удобрения — Минеральные удобрения    Одесса
69,94 грн.
Микроудобрение АВАНГАРД Р Кукуруза - Agrobiz.net

Описание

ОписаниеКомплексне концентроване добриво в хелатній формі для живлення рослин біологічно активними речовинами. Використовується при інтенсивних технологіях вирощування для позакореневого підживлення та при обробці посівного матеріалу кукурудзи. 
  •  Забезпечує високу ефективність використання елементів живлення на клітинному рівні завдяки активізації обмінних процесів в усіх частинах рослин;

  •  підвищує енергію прорастання насіння;

  •  активізує імунітет, а також виконує антистресові та стимулюючі дії;

  •  компенсує втрати біологічно активних мікроелементів, що виносяться врожаєм;

  •  Забезпечує прибавку врожаю на 7-10 ц/га.    Склад, г/л:


Азот Калій Магній Бор Залізо Марганець Мідь Цинк Молібден Кобальт
N K2O MgO B Fe Mn Cu Zn Mo Co
70 10 60 4 5 5 3 20 0,10 0,10


Амінокислоти, ультрамікроелементи, SO3. Mn, Zn, Cu в хелатній формі з EDTA, Fe – з DTPA.Препаративна форм. Розчинний концентратСумісність. Сумісний з бiльшiстю водорозчинних добрив та засобів захисту рослин.


КультураОб’єм розчину, л/гаНорма витрати добрива, л/гаСпосіб, час обробкиКукурудза(на зерно і силос)200-3001,0 – 2,0Обприскування у фазі 3-5 листків2,0 – 3,0Обприскування у фазі 7-9 листківОбприскування через 10-14 днів
Передпосівна обробка насіння. 0,5 л добрива на 1 т насіння, можливе використання разом з Авангард®Р Старт та з протруйником.Для досягнення максимального ефекту рекомендується додавати Авангард® Цинк.Загальна інформація. Кукурудза виявляє підвищені вимоги до мікроелементів, особливо до цинку. Цинк сприятливо впливає на вуглеводний, жировий, фосфорний обміни, біосинтез вітамінів і азотний обмін. Бор і мідь також покращують цвітіння та якість початків. Перше живлення у фазі3-5 листків сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи, стебла і генеративних органів, що визначають врожайність. Дуже важливо у цей період компенсувати нестачу елементів живлення позакореневою підкормкою. Для отримання максимального ефекту від листових підживлень на кукурудзі друге підживлення рекомендується проводити у фазі 7-9 листків. Це сприяє не тільки зняттю стресу від внесення гербіцидів, а й стимулює рослину в цілому. При цьому мікроелементи покращують протікаючі генеративні процеси.


Цена: 69,94 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв