Микроудобрение Нутриван плюс 200 г

22.03.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Одесса
78,00 грн.
Микроудобрение Нутриван плюс 200 г - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Упаковка: пакет
Форма выпуска: гранулы

Описание

"Нутрівант Плюс™ універсальний" – комплексне водорозчинне добриво, яке містить збалансоване співвідношенням макро – мезо - та мікроелементів.

До складу входять якісні складники – монокалійфосфат (KH2PO4), нітрат калію (KNO3), сульфат магнію (MgSO4), карбамід (CO(NH2)2, що не містить біурету, та комплекс мікроелементів.

Агрохімічні особливості «Нутріванта Плюс™ універсальний»

хімічно чисте та екологічно безпечне добриво, яке відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004, забезпечує отримання високо екологічної продукції, яку рекомендується застосовувати для дитячого та дієтичного харчування;

корегує мінеральну поживу культур, підвищує їх стійкість до стресів, що виникають внаслідок дії пестицидів, несприятливих погодних умов (посухи, мінусових, низьких, різких перепадів температур повітря) та різного роду хвороб;

не містить хлору та інших шкідливих культурам речовин, які пригнічують їх ріст і розвиток;

підвищує урожайність культур на 10–15% та поліпшує якість їх товарної продукції;

забезпечує отримання високої окупності витрат, де одна витрачена гривня окупається 5-10 гривень прибутку;

при комбінованому застосуванні із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив, не змінює їх діючу речовину.

комбінується у одному робочому розчині з монодобривами (які містять лише один бор, марганець, молібден тощо), з добривами, які проявляють ріст регулюючий ефект, із карбамідом та пестицидами.

ЗАСТОСУВАННЯ

Добриво «Нутрівант Плюс™ універсальний» застосовується на широкому спектрі культур у критичні фази їх росту та розвитку:

на огірках,

овочевих культурах групи капуст, цибулі,

моркві, буряках столових,

овочевих культурах групи салатів, селері, петрушці,

плодових, декоративних культурах,

на пшениці та ячменеві озимих та ярових,

кукурудзі на зерно і силос,

на ріпаку озимому та яровому,

буряках цукрових, рисі.

Позакореневі підживлення «Нутрівантом Плюс™ універсальний» проводяться профілактично, ще до появи симптомів дефіциту біогенних елементів, не залежно від рівня забезпечення грунту біогенними елементами. «амідна» форма азоту, яка переважає в добриві, швидко засвоюється культурами (0,5-2 години), де проявляється швидкий візуальний ефект – листки набувають темно-зеленого забарвлення та відповідно активізуються процеси їх фотосинтезу.

Рекомендована норма застосування «Нутріванта Плюс™універсальний» - 4-6 кг/га.

Рекомендований об’єм робочого розчину за позакореневого підживлення культур «Нутрівантом Плюс™ універсальний» - не менше 200-250 л/га.

Таблиця 1. Склад «Нутріванта Плюс™ універсальний»,%

N заг.

Р2О5

К2О

MgО

S

B

Fe

Mn

Zn

Cu

Mo

19

19

19

3

2,4

0,02

0,08

0,04

0,02

0,005

0,005

Мікроелементи (Mn, Zn, Cu, Fe) у добриві знаходяться у хелатизованих комплексних сполуках із ЕДТА (етилендиамінтетраоцтова кислота).

Застереження:

*Не рекомендується змішувати «Нутрівант Плюс™ універсальний» з препаратами, що містять залізо, алюміній (Альєт, Фітат).

*Перед використанням «Нутріванта Плюс™ універсальний» потрібно обов’язково проводити попереднє тестування на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами.

* Не рекомендується застосовувати інжекторні форсунки з грубим розпилом за позакореневого підживлення культур «Нутрівантом Плюс™універсальний».

*Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ універсальний» за температури води 200С, проте не нижче 100С.

* розчин із «Нутрівантом Плюс™ універсальний» не рекомендується залишати без використання більше 5-6 годин на світлі та піддавати випромінюванню ультрафіолетових променів.

*При застосуванні «Нутріванта Плюс™ універсальний» у воді з високою твердістю рекомендується застосовувати різного роду пом’якшувачі води (ортофосфорна кислота тощо)

«Нутрівант Плюстм універсальний» можливо комбінувати в одному робочому розчині з добривами: «Мікрокатом В», «Мікрокатом Ca», «Мікрокатом Са+В», «Мікрокатом Міх», «Мікрокатом Mn», «Мікрокатом Zn», «Мікрокатом Zn+Mn», «Мікрокатом K», та «Райкатами» - добривами з ріст стимулюючим ефектом.
Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Задать вопрос
Напишите вопрос