Микроудобрение Оракул Коламин БОР

31.01.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Винница
Микроудобрение Оракул Коламин БОР - Agrobiz.net
Цена: 123,00 грн. В наличии Код товара: 233798193
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: раствор

Оракул коламін бор концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакоренового підживлення польових, овочевих та багаторічних культур.

Оракул коламін БОР високочисте мікродобриво, не містить баластних домішок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцид бору в рослинах. Повністю вбирається через листкову поверхню рослини.,

ТАРА: 20 л., 10 л., 5 л., 1 л.

СКЛАД:

БОР (В) 155 г/л

АЗОТ (N) 60 г/л

КОЛАМІН 280 г/л

ЗАСТОСУВАННЯ

Культура
Строки внесення
Норма внесення, л/га

Зернові
кущення

прапорцевий листок
1,0 1,5

Соняшник
2-4 пари листків

6-8 пар листків
1,0 1,5

Кукурудза
3-5 листків

7-8 листків

1,0 1,5

Зернобобові
3-5 трійчастих листків

бутонізація
1,0 1,5

Ріпак
4-6 листків

бутонізація
1,0 1,5

Картопля
бутонізація

після цвітіння
1,0 1,5

Цукрові та кормові буряки
4-6 листків

змикання листків в міжряддях
1,0 2,5

Виноград
до цвітіння

розм'якшення ягід

1,0 1,5

Плодово-ягідні
до цвітіння

після цвітіння (зав'язь)
1,0 1,5

Овочі та інші культури
активне зростання (при нестачі бору з інтервалом не менше 2-х тижнів) 0,5 1,0

Бор відіграє важливу роль у поділі клітин та синтезі білків і є необхідним компонентом клітинної оболонки. Виключно важливу функцію виконує бор у вуглеводному обміні. При борному голодуванні порушується відтік пластичних речовин і, насамперед, цукрів з листя.

Бор бере участь в процесі проростання пилку і зростанні зав'язі, тому при нестачі його різко знижується насіннєва продуктивність рослин. Ряд борорганічних сполук є активаторами зростання. В дводольних рослинах бору накопичується більше, ніж в однодольних. В клітинах він зосереджений в рибосомах і мембранах ендоплазматичної сітки.

Найбільшу потребу в борі мають цукрові буряки, картопля, соняшник, ріпак, льон, зернобобові, овочі, люцерна та зернові культури.

Бідні на бор дерново-підзолисті, сірі та бурі лісові грунти. Зниження засвоєння бору відбувається також на лужних грунтах через зв'язування з мінералами, як приклад карбонатні грунти. Дефіцит бору посилюється при внесенні азотних добрив в надмірній кількості, а також за дефіциту вологи.

Найтиповішим проявом порушень при нестачі бору є відмирання точок росту, яке пов'язано з накопиченням фенолів в окисленій формі, а також накопиченням ауксинів. Відмиранню точок росту передує побуріння верхівкових листків і конуса наростання. Цей процес більш інтенсивно проходить при підвищених температурах середовища. Коренева система розвивається слабо, так як бор відіграє значну роль в її розвитку. Спостерігається зупинка росту кореня і стебла, потім з'являється хлороз верхівкової точки росту, а пізніше при сильному борному голодуванні настає повне її відмирання. З пазух листя розвиваються бічні пагони, рослина посилено кущиться, однак новоутворені пагони, незабаром теж зупиняються в рості і повторюються всі симптоми захворювання головного стебла. Особливо сильно страждають від нестачі бору репродуктивні органи рослин, при цьому хвора рослина зовсім не утворює квіток або їх утворюється дуже мало, відзначається пустоцвіт та осипання зав'язей.

Для усунення симптомів борного голодування та профілактики захворювань необхідно застосовувати ОРАКУЛ® коламін бор. У цьому випадку відбувається краще проростання пилку, усувається осипання зав'язей і підсилюється розвиток репродуктивних органів. Внесений профілактично ОРАКУЛ® коламін бор позитивно впливає на цукристість цукрових буряків, фруктів та крохмальність картоплі.

Більшість мембран має подібний хімічний склад. Внутрішні мембрани мітохондрій з біосинтетичною функцією містять фосфоліпіди, невід'ємною частиною яких є коламін. Коламін володіє високою фізіологічною та біохімічною активністю. Бере участь в окислювально-відновних процесах. Підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін. Саме тому в якості хелатуючого агента вОРАКУЛ® коламін бор використаний коламін. Даний хелатуючий агент максимально підвищує засвоюваність бору. Коламін викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з грунту. Тому ОРАКУЛ®коламін бор підвищує посухостійкість рослин.

Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і придатне до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від +5оС.

ОРАКУЛ® коламін бор може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді діюча речовина препарату не вступає у взаємодію з солями жорсткості (кальцій, магній), тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.

ОРАКУЛ® коламін бор має потужний фізіологічний вплив на рослину, який:

посилює розвиток коренів;
викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з грунту;
підвищує посухостійкість рослин на 20%;
посилює розвиток репродуктивних органів;
стимулює проростання пилку, покращує якість запилення квіток;
усуває осипання зав'язей, підвищує плодоутворення;
позитивно впливає на накопичення цукрів в тканинах озимих культур та плодах цукрових буряків, фруктів, підвищує крохмальність картоплі.

Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослинВ?МПЕЛ®.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос