Мілафурон, Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Мілафурон, Гербіцид - Agrobiz.net
512,60 грн. /шт В наличии
Гербіцид поглинається листками і стеблами бур’янів. Перенесення у меристемні тканини здійснюється як флоемою, так і ксилемою — переміщується до кореневої системи рослин. Припиняє поділ клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацетолактатсинтази, який відповідає за біосинтез основних амінокислот
Препарат вносять лише наземним обприскуванням, під час обробки слід уникати перекриття смуг унесення. Норма витрати робочого розчину складає 200–400 л/га. Температури повітря від +15 до +25 оС та швидкість вітру до 4–5 м/с є оптимальними в період застосування препарату. Дощ раніше 4 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії на бур’яни. Фаза розвитку культурних рослин. Гербіцид застосовують в фазу розвитку кукурудзи від 3 до 7 листків (за умови, якщо листя культури не перекривають доступ до бур’янів робочому розчину). Фаза розвитку буря’нів. Застосовують препарат в період активного росту бур’янів. Мілафурон пригнічує розвиток багаторічних коренепаросткових бур’янів — осоту (види), березки польової, — якщо застосовується в фазі розетки у осотів (діаметр розетки 5–8 см) і довжини березки не більше 10–15 см. Вимоги до сівозміни. Стійкість культур до нікосульфурону зростає в наступному порядку: Цукровий буряк* томати* гречкальон пшеницяячмінь ріпак овес соя кукурудза. На наступний рік після застосування гербіциду обмеження по висіву відсутні. * — Цукровий буряк і томати є найбільш чутливими до дії гербіциду культурами.
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових та основних однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.
Висока ефективність проти злакових та деяких дводольних бур’янів, включаючи злісні багаторічні злакові, які проростають як із насіння, так і з кореневищ, наприклад гумай, пирій.Можливість застосування в широкому діапазоні фаз розвитку культури.Короткий період розпаду в ґрунті.Період активності — до 3 тижнів.
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для кукурузы
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мілафурон, Гербіцид: гербіцид, гербіциди, купити мілафурон, мілафурон, ціна мілафурон,