Мишолов, р., Киев

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Мишолов, р. - Agrobiz.net
614,55 грн. В наличии

Засіб для виготовлення отруйних принад, що застосовуються в боротьбі з гризунами.

Діюча речовина: бродіфакум, 0,25 г / л

Формуляція: розчин

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Каністра, 1 л

 

Механізм дії. Діюча речовина препарату - бродіфакум - відноситься до антикоагулянтів крові другого покоління. При його надходженні в організм нейтралізується дія вітаміну К і порушується утворення протромбіну в крові.

Вплив бродіфакум на організм гризуна проявляється порушенням процесів згортання крові, кровотечею, крововиливами, що поступово призводить до загибелі тварини.

Після вживання готової отруйної принади (препарат МИШЕЛОВ® + харчова основа) загибель гризунів відбувається протягом 10 днів.

 

Характеристика і переваги:

Завдяки специфічному механізму дії препарат не викликає занепокоєння у гризунів - шкідники не можуть попередити інших особин про існуючу небезпеку.
Готова приманка може готуватися на різній кормової основі з урахуванням харчових пристрастей шкідника.
Рідка препаративна форма препарату полегшує його використання в виробничих умовах: відсутність пилу, хороший розподіл препарату по всьому харчовому основі і т. Д.
Готова отруйна приманка за токсичністю відноситься до малонебезпечних засобів.
 

Рекомендації щодо застосування. Даний препарат призначений тільки для виготовлення отруйних принад. До роботи з препаратом допускаються фахівці організацій, що мають відповідну ліцензію та дозвільні документи на право займатися дератизаційними роботами.

Отруйні приманки з родентициди МИШЕЛОВ® готують з використанням різного кормового наповнювача (очищене зерно, крупи, гранульований комбікорм, каші, овочі, м'ясний або рибний фарш, інші привабливі для гризунів продукти) і атрактивного речовини (рослинна олія, цукор-пісок та ін.) . Для приготування приманок аттрактанти змішують з препаратом МИШЕЛОВ®, а потім отриману суміш вносять в кормову основу і ретельно перемішують до рівномірного забарвлення по всій масі приманки. Склад кормового наповнювача та інших інгредієнтів підбирають в залежності від виду гризуна, його харчових переваг і специфіки кормової бази на конкретному об'єкті. В принадах для мишей краще використовувати подрібнене зерно або крупи.

Забороняється використовувати в принадах неподрібнене насіння соняшнику та інші продукти, привабливі для людей.

 

Розрахунки для приготування приманок. Для приготування 1 кг отруйної принади необхідно змішати 20 мл родентицида МИШЕЛОВ® з 980 г кормової основи.

З метою підвищення ефективності дератизаційних заходів до складу кормової основи рекомендується вводити атрактанти: рослинне масло (до 3% від маси готової приманки) або цукор-пісок (до 10% від маси готової приманки). При цьому кількість кормової основи зменшують на відповідну кількість використаного аттрактанта.

 

Методика застосування приманки з метою дератизації. Після визначення кількості житлових нір проводять розкладку приманок. Працівник розкладає приманку вручну в житлові нори мишоподібних гризунів, в залежності від складу приманок: зернову суміш - до 100 г в нору, тістоподібне речовина - 1-2 пакетика (вагою 10 г) в кожну нору з подальшим засипанням нір. Повторне застосування засобу проводять через 5-7 днів.

Для знищення мишей відмінною вважається ефективність знешкодження вище 85%, доброю - 70-80%, задовільною - 70%. Якщо ефективність нижче 50%, дератизаційні роботи необхідно повторити.

Для розкладки приманки використовують дозуючі мірки (ложки, совочки і т. Д.). Тара з готовою приманкою повинна мати кришку.

Не слід торкатися до приманки незахищеними руками в зв'язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

На площі, обробленої родентицидний засобом, ставлять таблички з написом «ОБЕРЕЖНО, ЯД!». Таблички необхідно залишити на термін не менше 21 дня з дати проведення дератизаційних заходів.

Випас худоби на оброблених площах до закінчення зазначеного терміну заборонений.

Вредитель: грызуны
Упаковка: Флакон
Производитель: Нертус
Страна производитель: Украина
Способы доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует родентициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мишолов, р.: мишолов,