Містраль, в.г. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Містраль, в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
940,53 грн. /шт В наличии
Препарат поглинається переважно корінням, а також листям бур’янів. Механізм токсичної дії полягає в пригніченні процесів фотосинтезу, тому гербіцидна дія препарату проявляється після сходівДводольні бур’яни: Лобода біла, Щириці, Редька дика, Жабрій звичайний, Ромашка не пахуча, Гірчаки, Канатник теофраста, Кропива, Волошка синя, Рутка лікарська, Портулак городній, Осот городній, Будяк жовтоцвітний, Гірчиця польова, Зірочник середній, Триреберник непахучий, Пальчатка лікарська. Злакові бур’яни: Лисохвіст польовий, Мишій, Куряче просо, Пажитниця, Вівсюг. Препарат володіє тривалою дією до 50–60 днів після застосування.
Не допускати зносу препарату на сусідні чутливі культури (плодові, капуста, салат, огірки, цибуля, буряк, соняшник, суниці та інші). Не рекомендується проводити обприскування, коли культура знаходяться в стресовому стані (наприклад під впливом посухи, морозу, нестачі поживних речовин, ураження хворобами). Не рекомендується застосовувати Містраль® в. г. на бідних піщаних грунтах.Ефективність препарату Містраль® в. г. зростає при підвищенні температури повітря та грунту. Оптимальна температура для дії препарату — 20–25° С. Для забезпечення чистоти посівів культури на довготривалий строк необхідно, щоб шар гербіциду на грунті після обприскування не був зруйнований внаслідок міжрядного обробітку грунту або інтенсивних опадів відразу ж після обприскування.Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:На легких ґрунтах достатньо 10 г на 2 сотки, на середніх до 20 г, а на важких до 30 г. Строки виходу працюючих на оброблені площі томатів безрозсадних і картоплі становлять 7 днів для проведення ручних робіт і 3 дні — для механізованих робіт; на томатах розсадних — 15 днів для проведення ручних робіт.
селективний системний гербіцид ґрунтової дії для знищення бур’янів під час вирощування сої, картоплі та томатів.
Викорінення найбільш злісних однорічних дводольних та злакових бур’янівОптимальний весняний старт культури без конкурентного середовища.Тривалий період захисної дії.Висока селективність по стосовно культури.
Форма выпуска: гранулы
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для сои
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Містраль, в.г. Гербіцид: в.г. гербіцид, гербіциди, купити містраль, містраль, ціна містраль,