Мітрон, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Мітрон, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
766,35 грн. /шт В наличии
Препарат володіє системною активністю. Проникає Митрон КС в бур'яни через коріння, та через їх листову пластину. Митрон КС переміщується по судинам акропетально (знизу – в верх) до листків зупиняючи процес фотосинтезу, порушуючи реакцію Хілла в фотосинтезі, що призводить до швидкої зупинки росту та розвиту чутливих видів бур’янів, а в подальшому і їх повної загибелі.Швидкість діїВидимі ознаки пригнічення бур'янів виявляються че­рез 2-7 днів, повна їх загибель настає через 2-3 тиж­ні. Дія препарату на проростки бур'янів при післясходовій обробці проявляється через 5-10 діб.Період захисної діїЗабезпечує захист культури протягом 3-8 тижнів залежно від температури, кліматичних умов і типу ґрунту.Спектр пригнічуваних бур'янівОднорічні дводольні бур'яниЧутливі види:вероніка (види), гірчак (види), гірчиця польова, сухо­ребрик (види), дескуранія Софії, рутка лікарська, зі­рочник середній, жовтозілля звичайне, лобода (види), грицики звичайні, паслін чорний, жабрій (види), під­маренник чіпкий, портулак городній, ромашка (види), редька дика, пальчатка криваво-червона, щириця (види), глуха кропива, талабан польовий, фіалка по­льова.Переваги від використання Митрон КСМитрон КС з успіхом використовуються в бурякосіючих господарствах. Митрон КС – абсолютно не токсичний до рослин цукрових буряків не залежно від їх фази розвитку та росту. Завдяки мікроскопічній тонині помелу діючої речовини та ПАВам що містить суспензійна формуляція від «Щелково Агрохим», Митрон КС відрізняється від аналогічних продуктів стабільністю робочого розчину та високою якістю обробітку. Робочий розчин з Митроном КС не звертається, не випадає в осад, не кристалізується, відмінно та рівномірно покриває оброблювальну поверхню ґрунту чи листка бур’яна, відмінно знищуючи та контролюючи подальше проростання чутливих видів бур’янів.З метою розширення спектру контролю за бур’янами,що пригнічуються, підсилення гербіцидної дії та збільшення тривалості захисного періоду, а також з метою економії грошових коштів, рекомендуємо користуватися баковими сумішами:Митрон КС з післясходовими гербіцидами БЕТАРЕН® СУПЕР МД МКЕ або БЕТАРЕН® ЕКСПРЕС АМ, КЕ.Норма витрати комбінацій підбирається індивідуально і залежить від поставлених цілей, від видового та кількісного складу бур’янів, залежить від умов вирощування цукрових буряків (вмісту гумусу, вологи та кліматич­них умов).
Робочий розчин з Митроном КС готується тільки перед внесенням. Бак обприскувача на 1/3 заповнюють водою, повільно додаючи потрібну кількість Митрона КС перемішуючи постійно мішалкою обприскувача. В разі роботи баковою сумішшю після Митрона КС додають К.Е. потім ККР, і в кінці МКЕ Керуючись правилом послідовності змішу-вання ЗП-ВДГ-КС-КЕ-ККР-МКЕ та ПАР. Після додавання всіх препаратів, доливають до повного бака воду включивши знову мішалку.
Системний гербіцид, призначений для боротьби з багатьма видами однорічних дводольних бур'янів в посівах буряків
Створює могутній «захисний екран», що перешкоджає подальшому проростанню бур'янівДіє на бур'яни як через кореневу систему, так і через листяЧудово переноситься рослинами буряка при будь-якій схемі застосуванняВідмінно поєднується в бакових сумішах з гербіцидами бетаренової групи БЕТАРЕН® СУПЕР МД МКЕ та БЕТАРЕН® ЕКСПРЕС АМ, КЕ
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мітрон, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити мітрон, мітрон, ціна мітрон,