Молочні Зааненські кози

07.07.2015    Козы, овцы — Козы    Ивано-Франковск
Договорная
Молочні Зааненські кози - Agrobiz.net
Характеристики
Породы: Зааненские

Описание

Ф/Г “ЕКО - Карпати” знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою започаткування фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції.

Зааненская порода кіз виведена в Швейцарії, в долині річки Зане (район Бернських Альп). Свою назву отримала від Зааненської долини (Зааненталь), що є центром племінного розведення і найбільшого розповсюдження. В даний час зааненская порода - одна з найбільш високопродуктивних молочних порід у світі і відрізняється довголіттям і міцним здоров’ям, і завдяки своїм незвичайним молочним якостям отримала величезну популярність у всьому світі і була завезена в багато країн.

 

Кози зааненской породи вважаються найбільшими. За стандартом висотою в холці дорослі кози повинні бути 76-78 см, а козли 82-85 см. Вага дорослої кози 40-60 кг, козла 75- 80 кг. Але ці показники дуже посередні.

Тулуб у зааненських кіз видовжене, груди широкі, ноги високі. Голова середньої величини, мордочка злегка витягнута, вуха средньої довжини, шия довга, витончена, можуть бути сережки. Шерсть коротка, біла, іноді з кремовим відтінком (який посилюється влітку і майже зникає взимку).

Вим’я у зааненскої кози грушоподібні або чашеобразні (округлої форми). Роги можуть бути, можуть бути і відсутніми. Спочатку у зааненскіх кіз були роги, комолі - результат селекції. Відсутність рогів зовсім не означає, що коза вже породиста.

За стандартом зааненская коза повинна давати щодня не менше 3,5 л молока.  Зааненская коза прославилася не тільки своїми високими удоями, а й дивовижно смачним молоком. Її молоко не має ніякого присмаку. Смак молока насичено-вершковий, легкий, у деяких тварин - солодкий. Відомо, що козяче молоко набагато корисніше коров’ячого, значно краще засвоюється організмом людини і не викликає алергії у дітей.

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Молочні Зааненські кози: домашние козы зааненской породы домашні кози зааненської породи зааненские козы зааненские породы коз зааненські кози зааненські породи кіз купити зааненську козу купить зааненскую козу молочні зааненські кози молочные зааненские козы