Монокалійфосфат  ціна (ROTEM Ізраіль), Киев

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Монокалійфосфат  ціна (ROTEM Ізраіль) - Agrobiz.net
51,00 грн. /кг В наличии

Монокалійфосфат  ціна внесення.

P - 52 %,K - 34 %

Застосування
Сільське господарство
Застосовується в якості висококонцентрованого добрива для підживлення культур в різних системах. [1]
Зареєстровані і допущені до використання на території Росії в якості добрива марки монокалійфосфату знаходяться в таблиці справа. [1]
промисловість
Монокалійфосфат застосовують як модуляторів і перетворювачів частот в лазерній техніці. У харчовій промисловості він використовується як компонент пекарських порошків, харчових дріжджів, рідких миючих засобів, а також як емульгатор харчових продуктів і складів для очищення нафтопродуктів і пом'якшувач води. [3]
Календар внесення
Травень
підживлення
червень
підживлення
Липень
підживлення
Серпень
підживлення
вересень
підживлення
внесення
Монокалійфосфат рекомендований до застосування на всіх типах грунтів у відкритому і захищеному грунті, як кореневих підгодівель і позакореневих підживлень. [1]
Як водорозчинне добриво рекомендується для використання в системах зрошувального землеробства і для фертигації. [2]
Відсутність азоту дозволяє широко варіювати використання добрива в якості підгодівлі, як в кількісному (норми витрати), так і в часовому (терміни внесення) параметра. Так, наприклад, в якості пізньої осінньої підгодівлі багаторічних культур азотні і азотовмісні добрива використовувати не можна, оскільки це послаблює рослини, не дозволяючи їм вчасно підготуватися до несприятливих умов зимового сезону. Внесення в цей час монокалій фосфату, дозволяє збагатити рослини калієм і фосфором, що підсилює їх морозостійкість і підвищує шанси благополучного виходу після зимівлі. (Упорядник)
Поведінка в грунті
Монокалійфосфат швидко розчиняється в грунтовому розчині розпадаючись на позитивно заражені іони калію K + і іони ортофосфорної кислоти H2PO4-, HPO42- і PO43-.
Іони калію відрізняються слабкою здатністю міграції по грунтовому профілю. Винятки піщані і супіщані грунти, що володіють низькою поглинальною здатністю. Калій вступає у взаємодію з грунтовим що поглинає комплексом за обмінним (фізико-іміческому) і Необмінна типам поглинання.
Іони ортофосфорної кислоти в слабокислою середовищі (а саме в таких умовах найбільш успішний ріст рослин) поводяться по-різному. Так H2PO4- ставати ідеальним джерелом фосфору, оскільки не відчуває ніяких перешкод перед проникненням в системи рослини, HPO42- - менш успішний в цьому відношенні, а PO43-.
- Практично не доступний рослинам. При розчиненні монокалійфосфату основна кількість виділених іонів ортофосфорної кислоти першого виду - H2PO4- Це дозволяє поставляти рослинам необхідну кількість фосфорних сполук оперативно, без додаткових тимчасові затримки на проходження хімічних перетворень в грунті.
Чи не поглинені рослинами іони ортофосфорної кислоти поступово переходять в різні фосфорні сполуки характерні для даного типу грунтів, а згодом пройшовши ряд перетворень, надходять в системи рослин. (Упорядник)
Детальніше про поведінку в грунті читайте в статтях: фосфорні добрива, калійні добрива.
Застосування на різних типах грунтів
Піщані, супіщані дерново-підзолисті, торф'яно-болотні, заплавні грунту, червоноземи. Застосування монокалійфосфату надає позитивно впливає на якісні та кількісні показники врожайності вирощуваних культур.
Суглинні дерново-підзолисті, сірі лісові, опідзолені і вилужені чорноземи. Застосування добрива найефективніше в зоні достатнього зволоження при низької та середньої забезпеченості ґрунту калієм і фосфором.
Типові, звичайні, південні чорноземи, каштанові ґрунти, сіроземи.
Рекомендується застосовувати монокалийфосфат тільки під каліелюбівие культури (соняшник, цукрові буряки, овочеві), оскільки дія калійних добрив на цих грунтах проявляється дуже слабо. На каштанових грунтах і сероземах застосування даного добрива економічно обгрунтоване лише за умови достатнього зрошення.
Солонці - застосування монокалій фосфату через присутсвия калійної складової не обґрунтоване економічно, оскільки калій посилює солонцеватость даного типу грунтів.
Вапнованих грунту - застосування монокалійфосфату надзвичайно ефективно, оскільки при вапнуванні потреба рослин в калії і фосфорі підвищується. (Упорядник)

Упаковка: мешок
Страна производитель: Израиль
Способы доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Монокалійфосфат  ціна (ROTEM Ізраіль): біоферт, минеральные удобрения, органические удобрения, удобрения, хелатные удобрения,