Монтаж зернопереробного обладнання

03.08.2015    Элеваторы, оборудование для хранения продукции — Зернохранилища, силосы    Ахтырка
Монтаж зернопереробного обладнання - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: БудАгроПлюс

Компанія «Будагроплюс» надає широкий спектр послуг, пов’язаних з монтажем зернопереробного обладнання для підприємств агропромислового комплексу. Нашими клієнтами є як дрібні сільськогосподарські підприємства, так і великі холдинги з високими обсягами переробки зерна.

 

Монтаж зерносушарок шахтного та модульного типу.

 

Ми виконуємо реконструкцію, монтаж, ремонт і переобладнання зерносушарок.

Види робіт:

 • » розчистка території та підготовка промислової площадки для монтажу конструкцій зерносушарки (будівництво фундаменту, госп. споруд і т. д.);

 • » монтаж конструкцій зерносушарки або заміна старих на нові (поточний і капітальний ремонт);

 • » ремонт вузлів та агрегатів або заміна на нове, високопродуктивне обладнання;

 • » підключення необхідних комунікацій, будівництво під’їзних шляхів;

 • » автоматизація роботи зерносушарки;

 • » навчання персоналу роботі з новим обладнанням.

Можлива поставка високопродуктивної шахтної зерносушарки власного виробництва, а також комплектація її твердопаливним теплогенератором і теплообмінником, які працюють на width=260альтернативних видах палива.

 

Монтаж теплогенераторів.

 

Ремонт теплогенераторів або поставка обладнання власної розробки (біопаливний теплогенератор) високої продуктивності працюючих на відходах обробки деревини (стружка, тирса і т. Д.), А також зернопереробки (лузга соняшника, лушпиння, костриця, відходи зернових, подрібнена солома), пелети та тріска.

 

Монтаж теплообмінників.

 

Ми виробляємо реконструкцію та ремонт старих теплообмінників, а також здійснюємо монтаж нового обладнання як власного виробництва, так і інших виробників.

Повітряний теплообмінник розробки компанії «Будагроплюс» дозволяє отримувати повітря прогріте до 120 0С при температурі навколишнього середовища до -5 0С. При необхідності, теплообмінник комплектується пальником працюючим на зжиженому або природному газі, дизельному паливі. При такій конфігурації теплообмінник виконує також функції теплогенератора.

 

Монтаж ЗАВ і КЗС.

 

Компанія «Будагроплюс» має успішний багаторічний досвід роботи з проектування, будівництва, монтажу, реконструкції та ремонту різного роду ЗАВ і КЗС. Це і ремонт старих конструкцій або заміна їх на нові, заміна морально і фізично застарілого обладнання на нове, автоматизація width=260виробничих процесів та інтеграція в єдину систему автоматичного виробництва технологічним процесом, будівництво під’їзних шляхів, підключення комунікацій, установка систем пожежної безпеки та вентиляції. Також ми виконаємо підйом завів для можливості проїзду під ним сучасного габаритного транспорту.

Монтаж елеваторів.

 

Наша компанія виконає повний перелік робіт, пов’язаних з монтажем елеваторів і силосів:

» підготовка будівельних майданчиків;

width=260» монтаж конструкцій елеватора;

» монтаж норій;

» установка обладнання;

» підключення комунікацій;

» проведення пуско-налагоджувальних робіт;

» навчання персоналу.

При необхідності ми виконаємо будівництво елеватора «під ключ», від створення проекту до здачі в експлуатацію готового комплексу.

 

width=260Будівництво зерносховищ.

Будівництво надійних і довговічних зерносховищ для тривалого зберігання зернових, зернобобових, олійних культур. Зерносховища оснащуються надійними системами електропостачання, вентиляції, сигналізації та пожежогасіння.

 

Монтаж норій зернових.

Фахівці компанії виконають монтаж норій як власної розробки, так і інших виробників, а також весь перелік ремонтних робіт. Це заміна старих транспортних стрічок і ковшів на нові, реконструкція норійних труб, заміна або ремонт силової установки, натяжних барабанів, головки норії.

 

width=260

Будівництво завальних ям.

Будівництво проїзних завальних ям для різного транспорту, фронтальних і бічних навісів над ними, установка обладнання автоматичної розвантаження або монтаж естакад.

Способи доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует зернохранилища, силосы?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Монтаж зернопереробного обладнання: будівництво будівництво зерносховищ монтаж елеваторів монтаж зав монтаж зернопереробного обладнання монтаж зерносушарок модульного типу монтаж зерносушарок шахтного типу монтаж кзс монтаж норій зернових монтаж теплогенераторів монтаж теплообмінників