Мовенто, к.с. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Мовенто, к.с. Інсектицид - Agrobiz.net
1 138,10 грн. /шт В наличии
Мовенто® містить інноваційну діючу речовину — спіротетрамат, що відносить до нового хімічного класу інсектицидів — кетоенолів та характеризується повною системною дією розподілу в рослині. Після проникнення в рослину діюча речовина рухається акропетально по ксилемі, а також акропетально та базіпетально по флоемі для максимально-ефективного контролю навіть приховано-живучих комах-шкідників, забезпечуючи надійний захист нового приросту як листків та пагонів, так і кореневої системи. Завдяки широкому спектру контролю сисних шкідників Мовенто® є важливим елементом в різних програмах захисту плодово-овочевих культур, винограду та сої. Мовенто® є унікальним серед інсектицидів завдяки потужній трансламінарній активності проникнення в рослину та демонструє повну системність руху в її тканинах, що убезпечує високу ефективність проти важкоконрольованих видів сисних комах, зокрема кров’яної попелиці, каліфорнійської та інших видів щитівок.Мовенто® є селективним у відношенні до корисних комах та хижих кліщів, що відповідає вимогам сучасних інтегрованих систем захисту.Спіротетрамат нова інноваційна діюча речовина повної системної дії з унікальним механізмом дії — інгібітор синтезу ліпідів комах-шкідників. Після контакту з препаратом через споживання шкідники припиняють живлення й гинуть через зупинку росту та порушення процесу линьки (різні вікові стадії личинок), а також формування яйцевої продукції (дорослі самиці).
Мовенто® високоефективний проти сисних шкідників, в тому числі приховано-живучих видів комах: попелиць, щитівок, білокрилок, червців, медяниць, трипсів, а також з вираженою побічною дією на деяких видів кліщів на окремих культурах.Мовенто® рекомендовано застосовувати як превентивний захід контролю, оскільки забезпечується відмінний довготривалий захист, що також сприяє зниженню кратності обробок альтернативними інсектицидами проти сисних шкідників.Мінімальний період між обприскуванням та опадами — 2 години.
Новий інсектицид з революційною системною дією розподілу в рослині відкриває нові стандарти в захисті сільськогосподарських культур.
Інноваційна діюча речовина повної системної дії (рух ксилемою та флоемою).Унікальний механізм дії, відсутня перехресна стійкість до інших інсектицидів.Широкий спектр ефективності проти сисних шкідників, в т. ч. приховано-живучих.Довготривалої дії, надійний захист нового приросту (листків, пагонів та кореневої системи).Зменшення обробітків — економія витрат.Швидка дія у порівнянні з іншими регуляторами росту комах.Мінімальний ризик для корисних комах та хижих кліщів.Ідеальний партнер в інтегрованих системах захисту культур.Швидко проникає в рослину, висока стійкість до змивання опадами.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Мовенто, к.с. Інсектицид: інсектициди, к.с. інсектицид, купити мовенто, мовенто, ціна мовенто,