Насіння льону Блакитно-помаранчевий

03.08.2016    Семена технических культур — Семена льна
Договорная
Насіння льону Блакитно-помаранчевий - Agrobiz.net
Характеристики
Производитель: ПСП Глорія
Степень созревания: Среднеспелый
Репродукция: Элита
Страна производитель: Украина

Описание

БЛАКИТНО-ПОМАРАНЧЕВИЙ

Оригінатор сорту: ННЦ «ІЗ НААН».

Сорт створено методом гібридизації з наступним індивідуально - сімейним добором. Призначення: отримання олії для продовольчих і технічних потреб та шроту для годівлі тварин і особливо птиці (сильно зменшує накопичення холестерину в яйцях).

Висота рослини - 60-70 см. Стебло округле, товщиною 3-4 мм, яке розгалужується в верхній частині. Тривалість вегетаційного періоду - 85-90 днів. Суцвіття – зонтикоподібна китиця довжиною 20-27 см. Плід – округла коробочка з 9-10 насінинами. Насіння овальновидовженої форми, жовтого (помаранчевого) кольору. Маса 1000 насінин 9,1 г. Стійкий до вилягання, розтріскування коробочок і осипання насіння. Сорт інтенсивного типу (сильно реагує на умови вирощування та удобрення). Середньостійкий до шкідників і хвороб. Придатний для всіх зон вирощування (найкраще проявляє врожайні властивості в зоні Степу і Лісостепу).

Врожайність насіння складає 18,0 – 30,0 ц/га. Вміст олії насінні 47,0-48,0 %. Потенційна врожайність сорту становить 35,3 ц/га.

Сорт занесений до Реєстру сортів рослин України та дозволений до вирощування в Степу, Лісостепу і Поліссі.

Цена: Договорная
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Насіння льону Блакитно-помаранчевий: замовити насіння льону купити насіння льону льон насіння льону насіння льону блакитно-помаранчевий насіння льону оптом ціна насіння льону