Насіння ярого ячменю - сорти Геліос, Сталкер, Вакула, Достойний., Киев

Последнее редактирование: 06.05.2017. Информация может быть не актуальна
Насіння ярого ячменю - сорти Геліос, Сталкер, Вакула, Достойний. - Agrobiz.net
5 200,00 грн. В наличии

На 2017 компанія АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД пропонує насіння ячменю ярого (еліта й 1-а репродукція) наступних сортів:

Сорт ярого ячменю "Геліос"
Середньостиглий шестирядний сорт ярого ячменю на зерно, призначений для інтенсивних технологій вирощування. Рекомендований для вирощування в зоні Степу, Лісостепу та Полісся. Сорт інтенсивного типу. Середній урожай 50,8-55,1 ц / га, потенційна врожайність сорту - 89 ц / га. Маса 1000 насінин - 47,8-49,9 г.

Сорт характеризується: високою продуктивністю (7-9 балів), посухостійкістю (7-9 балів), стійкістю до вилягання (7-9 балів), високою стійкістю до осипання (9 балів)
Норма висіву: 180-200 кг / га
Ціна: еліта - 7000 грн / тонна, 1 репродукція 6000 грн / тонна. Мін. партія - 1000 кг

Сорт ячменю-дворучки "Достойний"
Ранньостиглий сорт-дворучка шестирядного високоурожайного ячменю на зерно. Відрізняється підвищеною адаптивністю до умов південних регіонів України. Підходить для посіву в лютневі вікна. Маса 1000 зерен 42-43 г.

Сорт характеризується: посухостійкий (7-8 балів), стійкість до борошнистої роси, чорної і пухирчастої сажки досить висока (7-8 балів), стійкий до вилягання (7-8 балів).
Норма висіву: 200 кг / га. Внесення добрив обов'язково.
Ціна: еліта - 7500 грн / тонна, 1 репродукція 5500 грн / тонна. Мін. партія - 1000 кг

Сорт ярого ячменю "Сталкер"
Середньостиглий ярої сорт дворядного ячменю на зерно, виведений за програмою селекції на підвищену адаптивність до умов посушливого Степу. Є кращим в Україні для несприятливих умов вирощування. Середній урожай 5,5-6,7 т / га. Маса 1000 зерен 50-55 г. Висока посухостійкість (9 балів) обумовлена генетично контрольованим показником СОД-s2 посухо-, соле-і кислотостійкість, що дає перевагу над іншими сортами в умовах екстремальної посухи.

    Норма висіву: 200 кг / га. Внесення добрив обов'язково.
    Ціна: еліта - 6100 грн / тонна, 1 репродукція 6000 грн / тонна. Мін. партія - 1000 кг

Шестирядний сорт ячменю "ВАКУЛА"

Відрізняється чудовою підвищеною адаптивністю до мінливих умов вирощування для всіх кліматичних зон.

За даними державного сортовипробування - один з найбільш врожайних сортів України. Середній урожай - 5,0 т / га. Максимально отриманий урожай - 9,2-9,6 т / га;

Господарські та біологічні характеристики:

 • знижена фотоперіодична чутливість, що дозволяє сорту забезпечувати високий врожай за різних строків приходу весни й у різних широтних зонах;
 • висока посухостійкість (8-9 балів) обумовлена генетично контрольованим показником COfl-s2 посухо-, соле - і кислотостійкости;
 • групова стійкість до курної сажки (8-9 балів), борошнистої роси (7-8 балів), гельмінтоспоріозу (8-9 балів);
 • стійкий до вилягання (7-8 балів), середньостиглий;
 • зерно велике, вирівняне, маса 1000 зерен 44-50 г.

Загальна характеристика:

Колос шестирядний, середньої довжини (7-9 см), нещільний (10-11 члеників на 4 см колосового стрижня), неламкий, прямокутної форми з переходом в ромбічну, солом'яно-жовтий. Ості довгі (14-18 см), злегка розлогі, тонкі, еластичні, слабо зазубрені, жовті, при обмелі легко відділяються. Колоскова луска тонка, вузька, без опушення. Квіткова луска тонкозморшкувата, нервація добре виявлена, з зубчиками, перехід в ость поступовий. Кущ прямостоячий, лист неопушений, проміжний, зелений. Висота рослин 70-80 см.

Агротехніка: сорт для інтенсивних технологій обробітку при знижених нормах висіву насіння - 150 кг / га. Протруювання насіння препаратами Вітавакс 200 ФФК, Юнта Квадро і Селест Топ забезпечує надійний захист рослин від хвороб і підвищення врожаїв. Внесення добрив обов'язкове.Все насіння перед відвантаженням ми готуємо до посіву за європейською технологією на чеському обладнанні:
1 етап - Обробка ультрафіолетом
Проводиться перший етап знезараження і протруювання насіння. Аппаратура, на основі спектрального аналізу насіння через ультрафіолетові промені, сортує насіння на якісні та неякісні (пусте, дрібне, заражене, чужорідне).

2 етап - Обробка озоном
Озон виконує 2 функції:
1. Як би «пробуджує» зерно. Від цього відсоток схожості і енергія проростання збільшується до 20% від базових показників
2. Вбиває до 97% всієї шкідливої мікрофлори, шкідників і збудників хвороб насіння.

Хочете купити в 2017 році якісне насіння?
Тоді телефонуйте нам сьогодні! 
Компанія АГРОЕКСПЕРТ-ТРЕЙД

+ 38-095-515-41-66, + 38-098-101-20-80

http://agroexp.com.ua/

Форма посева: Яровой
Страна производитель: Украина
Степень созревания: среднеспелый
Сорта: Вакула
Репродукция: Элита
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Варианты поиска Насіння ярого ячменю - сорти Геліос, Сталкер, Вакула, Достойний.: замовити насіння ярого ячменю, купити насіння ярого, купити насіння ярого ячменю, насіння ярого ячменю, насіння ярого ячменю вакула, насіння ярого ячменю достойний, насіння ярого ячменю сорт геліос, насіння ярого ячменю сталкер, ціна насіння ярого ячменю,