Микроудобрение Найс Марганец

13.04.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
65,00 грн.
Микроудобрение Найс Марганец - Agrobiz.net
Характеристики
Производитель: Найс
Страна производитель: Украина
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Микроудобрение Найс Марганец.

Формуляція: Водний розчин
Призначення: Висококонцентроване, легкозасвоюване, рідке монодобриво призначене для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.
Тара: 20 л

Склад мікродобрива (% маси)


N-NH2 SO3 Mn
4,0 8,0 6,0

Норми застосування

Марганець.jpg Марганець (Mn) має кілька функцій в  рості рослин. Він тісно пов'язана з залізом, міддю і цинком в якості каталізатора в процесах росту рослин; має важливе значення для швидкого проростання; і відіграє певну роль у ферментативних системах в насінні і нових тканин.

Основним фактором, що визначає наявність марганцю в грунті рН. Чим більше лужної реакції грунту, тим більш імовірно, буде мати місце недоліки. І навпаки, дуже сильно кислих грунтах можуть накопичуватися токсичні рівні марганцю, і вапно слід розглянути. Час від часу, дефіцит марганцю може бути викликано надмірним вапнування на цих кислих грунтах.

Симптоми дефіциту марганцю

Марганець симптоми дефіциту включають в себе:

Пожовтіння між жилками молодих листків.
Зрештою плями мертвої тканини може випасти, залишаючи "рваний" лист.
Низькорослість зростання.
Зниження утворення квіток.
Там немає ніяких доказів в Вікторії дефіциту марганцю, що впливають на зростання пасовищ. Проте, дефіцит марганцю на пасовищах можна лікувати із застосуванням сульфату марганцю.

Симптоми Марганець токсичність

Симптоми Марганець токсичності включають:

У підземній конюшини, симптоми отруєння з'являються пізно восени, спочатку у вигляді світло-коричневого плям на краях листя, які згодом стають червоними. Заболочування або коренева гниль може викликати подібні симптоми, тому аналіз рослинної тканини може бути необхідно, щоб визначити справжню проблему.
Завод може померти у випадках важкої інтоксикації.
Хоча і рідко, токсичність марганцю може відбуватися в кислих грунтах за своєю природою з високим вмістом марганцю, наприклад, в північно-східному штаті Вікторія. ущільнення грунту і заболочування (обидва з яких призводять до недостатньої аерації ґрунту) може привести до токсичності марганцю в рослинах.

Марганець токсичність може бути знижена, працюючи вапна в грунт на глибину від 100 до 150 мм, і шляхом корекції перезволоження і ущільнення грунту.

Недолік марганцю зазвичай асоціюється з безпліддям у корів і порушення росту і розвитку кісток. Там не було ніяких підтверджених випадків дефіциту марганцю в пасовищних тварин в штаті Вікторія.

Вади в тваринництві можуть бути виправлені за допомогою марганцевих добавок. Перевірте рівні марганцю за допомогою аналізу рослинної тканини змішаного травостою, якщо стурбованість з приводу дефіциту марганцю в тваринництві.
Микроудобрение Найс Марганец.
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 65,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Микроудобрение Найс Марганец: альфа минеральные удобрения найс марганець органические удобрения удобрения хелатные удобрения