Найс молібден

11.07.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
Найс молібден - Agrobiz.net
Цена: 72,00 грн. В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Найс
Форма выпуска: Жидкость

Найс молібден.

Формуляція: Водний розчин
Призначення: Висококонцентроване, легкозасвоюване, рідке монодобриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.
Тара: 20 л

Склад мікродобрива (% маси)


N-NH2      Mo
4,5 3,0

Норми застосування

Молібден.jpg
Молібден (Mo) має важливе значення для здоров'я ризобій бактерій, пов'язаних з бобовими бульбами, які відповідають за фіксацію атмосферного азоту. Він також бере безпосередню участь в обміні речовин і азоту конкретно замішаний в системі перенесення електрона (наприклад, нітрат-редуктази і ферменту азотисті реакції). Молібден є найменш надходженним мікроелементом в грунті.

Симптоми дефіциту Молібден

Симптоми дефіциту Молібдеун може виглядати дефіцитом азоту, і бобові культури матимуть зелений або сірий з білими вузликами, а не рожевого кольору вузликів здорових рослин.

Отже, недолік молібдену зменшить азотфіксуючу здатності і зростання конюшиною. По суті справи, молібден-дефіцитних рослин не можуть належним чином засвоювати азот, навіть якщо їх тканини можуть містити значні кількості нітратів.

Молібден недоліки, ймовірніше, в кислих грунтах, а також застосування вапна може підвищити його доступність. Проте, торфові грунти, які зазвичай кислі, не вимагають додаткового молібдену, так як ці ґрунти, як правило, мають високий рівень молібдену проведеного в органічній речовині. Застосування вапна на торф'яних ґрунтах в районі Koo-Ві-RUP було досить, щоб швидко збільшити доступність молібдену, а іноді викликають дефіцит міді в тваринництві.

Додатки від 50 до 60 г Мо / га кожні 5 до 7 років потрібно на чутливих грунтах. Проте, тест тканину рослини може показати, що Мо не потрібно в "свого часу".
Найс молібден.
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует органо-минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Найс молібден: молібденове добриво