Микродобриво найс молібден

20.03.2017    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Киев
75,00 грн.
Микродобриво найс молібден - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Найс
Форма выпуска: Жидкость

Описание

Формуляція: Водний розчин
Призначення: Висококонцентроване, легкозасвоюване, рідке монодобриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур.
Тара: 20 л

Склад мікродобрива (% маси)


N-NH2 Mo
4,5 3,0

Норми застосування

Молібден.jpg
Молібден (Mo) має важливе значення для здоров'я ризобій бактерій, пов'язаних з бобовими бульбами, які відповідають за фіксацію атмосферного азоту. Він також бере безпосередню участь в обміні речовин і азоту конкретно замішаний в системі перенесення електрона (наприклад, нітрат-редуктази і ферменту азотисті реакції). Молібден є найменш надходженним мікроелементом в грунті.

Симптоми дефіциту Молібден

Симптоми дефіциту Молібден може виглядати дефіцитом азоту, і бобові культури матимуть зелений або сірий з білими вузликами, а не рожевого кольору вузликів здорових рослин.

Отже, недолік молібдену зменшить азотфіксуючу здатності і зростання конюшиною. По суті справи, молібден-дефіцитних рослин не можуть належним чином засвоювати азот, навіть якщо їх тканини можуть містити значні кількості нітратів.

Молібден недоліки, ймовірніше, в кислих грунтах, а також застосування вапна може підвищити його доступність. Проте, торфові грунти, які зазвичай кислі, не вимагають додаткового молібдену, так як ці ґрунти, як правило, мають високий рівень молібдену проведеного в органічній речовині. Застосування вапна на торф'яних ґрунтах в районі Koo-Ві-RUP було досить, щоб швидко збільшити доступність молібдену, а іноді викликають дефіцит міді в тваринництві.

Додатки від 50 до 60 г Мо / га кожні 5 до 7 років потрібно на чутливих грунтах. Проте, тест тканину рослини може показати, що Мо не потрібно в "свого часу".

Токсичність Молібден не рахується істотним в рослинах, але надмірні рівні молібдену в рослинах або високих темпів молібдену застосування в добрив може іноді викликати дефіцит міді в тваринництві. Тому, як правило, рекомендується, що мідь бути включені в добриво щоразу, коли ви подаєте заяву молібдену.

наслідки для здоров'я тварин

Складне співвідношення існує між міді, молібдену і сульфатів в годуванні тварин. Міді і молібдену є взаємовиключними антагоністом в поглинанні рослин: якщо один застосовується, поглинання іншої може бути зменшена. З іншого боку, надлишок міді може викликати дефіцит молібдену у тварин, зокрема, на більш легких ґрунтах або коли тварини підкреслені.

Сульфат може також іноді обмежують поглинання молібдену корінням рослин, коли два поживних речовини застосовуються разом. Високий вміст молібдену в рослинах може бути значно знижена додаванням сульфатами. Для того, щоб уникнути дефіциту міді в пасовищних тварин, як правило, рекомендується, що мідь слід застосовувати, коли молібден застосовується в якості добрива. Проте, якщо рівні рослин міді, як визначено за допомогою аналізу рослинної тканини знаходяться на задовільному рівні або вище, а потім молібден можуть бути застосовані без міді.

Крім того, молібден не слід наносити на пасовищах вапнованих протягом останніх 12 місяців, як поєднання прикладної молібдену плюс молібдену, що виділяється з грунту вапном може підняти рівень молібдену досить, щоб викликати дефіцит міді в тваринництві.
Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 75,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Микродобриво найс молібден: альфа минеральные удобрения найс молібден органические удобрения удобрения хелатные удобрения