Нікоган, м.д. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Нікоган, м.д. Гербіцид - Agrobiz.net
505,61 грн. /шт В наличии
Препарат вбирається листям та корінням, швидко переміщується по ксилемі та флоемі до меристемних тканин, гальмуючи ріст бур’янів протягом декількох днів, призводячи до знебарвлення молодих листків, яке супроводжується некрозом, що потім поширюється по всій рослині бур’яну. Діюча речовина препарату – нікосульфурон – діє на фермент ацетолактатсинтазу, перший специфічний фермент в ланцюгу біосинтезу амінокислот. Пригнічення цього ферменту порушує синтез білків і нуклеїнових кислот та призводить до призупинення поділу клітин та росту чутливих рослин.
Обробку препаратом слід проводити по активно вегетуючим бур’янам за швидкості вітру не більше 5 м/с, уникаючи зносу препарату на інші культури. Оптимальні температури для внесення препарату від +15С до +25С. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні бур’янів у фазі 2-4 листків у однорічних дводольних, 3-6 листків у злакових бур’янів та при висоті багаторічних злакових бур’янів 10-15 см. Максимальну норму внесення рекомендується застосовувати у разі високої забур’яненості та по перерослим бур’янам, а також за несприятливих погодних умов. Не слід проводити обробку препаратом у дощову погоду та за рясної роси. Опади, які випали через 2-3 години після застосування препарату, не знижують його ефективності.У разі високої забур’яненості посівів та по перерослим бур’янам рекомендується застосовувати максимальну норму витрати препарату.Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт - через 3 доби після обприскування, для ручних робіт – не регламентується.
Селективний після сходовий гербіцид для захисту посівів кукурудзи від однорічних та багаторічних злакових, а також деяких широколистих бур’янів.
Широкий діапазон використання від 3-х до 10-ти листків у кукурудзи.Викорінення найбільш злісних багаторічних злакових таких як пирій та гумай.Вдалий компонент для бакових сумішей.Безпечна формуляція.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для кукурузы
Форма выпуска: масляная дисперсия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Нікоган, м.д. Гербіцид: гербіциди, купити нікоган, м.д. гербіцид, нікоган, ціна нікоган,