Нікос, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Нікос, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
281,97 грн. /шт В наличии
Припиняє ділення клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацето-лактазсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. Препарат Нікос, к.с., головним чином поглинається листками, а перенесення у меристемні тканини здійснюється як флоемою, так і ксилемою.Препарат пригнічує розвиток багаторічних коренепаросткових бур’янів (осот (види), березка польова) якщо застосовується в фазу розетки у осотів (діаметр розетки 5–8 см) і довжини березки не більше 10–15 см.Препарат є безпечним для культури у всі фази рекомендованого застосування. Нікос, к.с. швидко деградує у вологих, таких, що добре прогріваються і мікробіологічно активних ґрунтах, що мають кислу реакцію (pH<7).Якщо посіви кукурудзи оброблені Нікос, к.с. постраждали від засухи, повені тощо, то пересівати такі площі можна тільки кукурудзою, або після оранки соєю, в осінній період озимим ячменем або пшеницею. Наступного року після застосування Нікос, к.с. можна висівати будь-яку культуру. Існує вірогідність пошкодження подальшої культури сівозміни на ґрунтах з лужною реакцією (pH>8) у тому випадку, коли в період після застосування Нікос, к.с. і до посіву подальшої культури переважали посушливі умови. У такому разі звертайте особливу увагу на стійкість культур сівозміни до нікосульфурону, яка підвищується в наступній послідовності:цукрові буряки** > томати > гречка > льон > пшениця >> ячмінь > ріпак > овес > соя > кукурудза ** цукровий буряк і томати є найбільш чутливими до нікосульфурону культурами.Період захисної дії: 45–60 днів залежно від норми витрати, видового складу і фази розвитку бур’янів, а також погодних умов після застосування препарату.Швидкість дії: залежить від фази розвитку і фізіологічного стану бур’янів, а також погодних умов у момент обробки і незабаром після неї. За сприятливих умов зростання чутливих бур’янів припиняється протягом 6 годин після обприскування, набуваючи через 7-8 днів червонуватого відтінку. Повна загибель бур’янів наступає протягом 7–20 днів після обробки.
Застосовують в фазу розвитку кукурудзи 4-10 листків за умови, що культура не екранує бур’яни від робочого розчину. Обробку необхідно провадити в період інтенсивного росту бур’янів та кукурудзи. Не рекомендується застосовувати Нікос, к.с. в холодну або жарку погоду, за умов надмірного зволожування, а також в період, коли бур’яни знаходяться в пригніченому стані. Ідеальні умови для застосування Мілагро 040 SC к.с.: температура не нижче 15° С і не вище 25° С при оптимальній вологості ґрунту і повітря.Обприскування проводиться в ранішній або вечірній час в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. На протязі 7 днів до або після застосування Нікос, к.с. не проводити міжрядні обробітки. Проводити культивацію можна через 10–14 днів після обприскування.Норма витрати препарату: 1,0–1,5 л/га.Менша норма витрати (1,0 л/га) застосовується для боротьби з однорічними злаковими бур’янами.Для ділянок сильно засмічених гумаєм (з кореневищ) і багаторічними бур’янами норму витрати збільшують до 1,5 л/га.
Післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових і деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи на зерно та силос.Нікос, к.с. високоефективний страховий гербіцид, який знищує навіть злісні багаторічні бур’яни, наприклад, пирій, а також пригнічує розвиток осотів за умови обробки їх у фазі розетки.
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Украина
Применение: для кукурузы
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Нікос, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити нікос, нікос, ціна нікос,