Нітрат Магнію EU (Польща)

11.07.2017    Удобрения — Минеральные удобрения    Киев
Нітрат Магнію  EU (Польща) - Agrobiz.net
Цена: 191,99 грн. /кг В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Польша
Упаковка: мешок

N-11%, MgO 15%

Нітрат магнію застосовують для кореневого і позакореневого живлення овочевих, ягідних, плодових культур, а також винограду. Магнієва селітра не викликає опіки на овочевих культурах. Ефективне добриво для позакореневого підживлення культур вимогливих до магнію. Краще джерело магнію на гідропоніці Не містить небажаних домішок і нерозчинного осаду

Нітрат магнію (магнієва селітра)
Водорозчинне мінеральне добриво, що містить азот в нітратній формі і магній.
Вміст поживних елементів:
магнію MgO - 15,5%
азоту N - 11%
Змішуваність:
Легко розчинний у воді і спирті, може використовуватися спільно з кальцієвої селітрою Не злежується, зручний у застосуванні.Сумісний з іншими добривами
Відкритий грунт: 0,01-0,1% розчином (0,1-1кг/100 л води)
Закритий грунт: 0,01-0,05% розчином (0,1-0,5 кг/100 л води)
Листкове підживлення: 1% розчином (1кг/100 л води)

Нітрат магнію містить магнію MgO15,7%, азоту N10,9%. Азот міститься в нітратній формі, що сприяє кращому поглинанню магнію рослинами.

Магній входить до складу хлорофілу, який необхідний для фотосинтезу, сприяє підвищенню активності багатьох ферментів і виступає в ролі транспортера фосфору. Висока розчинність і низька електропровідність роблять продукт виключно відповідним для листової і кореневого підживлення, особливо при використанні зрошувальних вод з високою концентрацією солей.

Нітрат магнію застосовують для кореневого і некорневого харчування овочевих, ягідних, плодових культур, а також винограду.

На відміну від сульфату магнію нітрат магнію не викликає опіки на овочевих культурах, а так само може використовуватися спільно з кальцієвої селітрою. Добриво дуже ефективне під всі культури на піщаних і супіщаних грунтах.

Водорозчинна форма оксиду магнію в магнієвої селітрі здатна досить швидко підняти загальний рівень магнію в грунті. Найбільша кількість магнію виносять цукровий та кормовий буряк, тютюн, зернові бобові, бобові трави, овочеві культури (огірок, картопля, томат, капуста). Також чутливі до нестачі магнію конопля, просо, кукурудза.

Роль магнію в життєдіяльності рослини:

активізує діяльність багатьох ферментів, які беруть участь в утворенні і перетворенні вуглеводів, білків, органічних кислот, жирів
впливає на пересування і перетворення фосфорних сполук, плодоутворення і якість насіння
прискорює дозрівання насіння зернових культур
сприяє підвищенню якості врожаю, змісту в рослинах жиру і вуглеводів, морозостійкості цитрусових, плодових і озимих культур
магній також як і кальцій бере участь в побудові пектинових речовин клітинних стінок.

До складу нітрату магнію входить азот в нітратній формі і магній. Добриво повністю розчиняється у воді.
Його використовують для насичення рослин магнієм і азотом. Для фотосинтезу магній дуже важливий. Сильнішу користь він приносить при застосуванні на початку вирощування.
Спосіб застосування:
Використовують за допомогою крапельного поливу, дощування і через шланги, для позакореневого підживлення і живлення рослин.
Культура, доза застосування, спосіб час і особливості використання:
Будь-яку культуру в закритому грунті, насичують розчином. Концентрація маточного розчину 20%, концентрація робочого розчину 0.5-1,0 г / л. При краплинному зрошенні.
Для позакореневого підживлення овочів у відкритому і захищеному грунті використовують дозу 1-3 кг. На 100л води. Витрата води 1000л на га. Періодичність підгодівлі становить 10-14 днів.
Для чого використовують нітрат магнію?
Однією з найважливіших складових молекул хлорофілу є магній (це пігмент, завдяки якому відбувається фотосинтез). Якщо магнію не вистачає, у рослин розвивається хлороз (листя середнього ярусу жовтіють завчасно). Магнієвий дефіцит схожий на недолік азоту, але при дефіциті азоту починають жовтіти листя нижнього ярусу.
У використанні нітрат магнію дуже простий.
Добриво дуже добре розчиняється у воді і має низьку електропровідність, завдяки цьому нітрат магнію дуже легко і ефективно використовують в підгодівлі листя. Якщо вода при поливі містить багато солей, то ефективність добрива підвищується.
MgO - 16% і Na - 11% /
Mg (NO3) 2 - 6H2O - 98% - min. Нерозчинний осад 0,05% мах, Ph 4,0 min.
Спосіб застосування:
Необхідний рослинам магній і азот в нітратній формі містить магнієва селітра - це стимулює фотосинтез рослин:
У складі не має небажаних домішок і не залишає осад.
Добре поєднується з іншими добривами.
Дуже зручна у використанні.
На гідропоніці - це найкраще джерело магнію.
Можна використовувати разом з кальцієвої селітрою, на відміну від сульфату магнію. У грунтах де спостерігається магневое голодування, магневая селітра значно ефективніше. Застосування добрива, на весь вегетативний період задовольняє рослини.Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует минеральные удобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Нітрат Магнію EU (Польща): біоферт минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения