Ніж пасічний вузький 200 мм (нержавійка) дерев’яна ручка

18.01.2017    Оборудование для пчеловодства — Инвентарь для пчеловодства    Львов
35,00 грн.
Ніж пасічний вузький 200 мм (нержавійка) дерев’яна ручка - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: Вулик
Виды: для работы с воском

Описание

Ніж пасічний виготовляється з вуглецевої, загартованої нержавіючої сталі. Відрізняється звуженою та вкороченою формою леза, що полегшує роботу та зручність маневрування. Нова система кріплення гарантує міцність леза в точках згибу, достатню товщину кронштейна та міцність посадки ручки. Такий ніж має чудові ріжучі характеристики, добре заточується.

 Використовується в бджільництві для наступних операцій: 

  • зняття забрусу; 
  • розпечатування медових стільників;
  • зрізу кришечок у трутневих комірок;
  • вирізання шматочків медових стільників; 
  • видалення різних воскових утворень. 

Тонке лезо ножа заточують лазером на обох сторонах. Відповідно, бджолярі можуть проводити всі операції будь-якою стороною цього інструменту. Піднесена дерев’яна ручка дозволяє провести всі дії, не торкаючись медових сот, і не забруднитися. Під час роботи з медовими сотами, пасічники користуються двома ножами - ножі поперемінно нагрівають у тарі з окропом. Поки один ніж гріється, інший перебуває в роботі. Це скорочує максимум часу на обробку медових сот і підвищує якість продукту. Нагрівання леза пасічного ножа на відкритому вогні абсолютно неприпустимо, так як від впливу на лезо високої температури псується сталь, і пригоряють залишки воску на ножі.

Габаритні розміри, мм:

  • довжина леза - 200;
  • ширина леза - 20;
  • товщина леза - 0,8.

Цена: 35,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ніж пасічний вузький 200 мм (нержавійка) дерев’яна ручка: undefined всесторонни гравитационные ролики конические несущие ролики моторные ролики несущие ролики для тяжелых грузов ніж пасічний вузький 200 мм (нержавійка) дерев’яна ручка приводные несущие ролики тормозные ролики транспортировочные ролики