Нокаут, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Нокаут, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
263,96 грн. /шт В наличии
Відрізняється чітко вираженою контактно-шлунковою дією. Діюча речовина впливає на нервову систему комах-шкідників, порушуючи проникність кліткових мембран, і блокує натрієві канали. Викликає параліч центральної та периферійної нервових систем. ВластивостіНокаут має широкий спектр інсектицидної дії, знищує комплекс сисних, і гризучих відкритоживучих комах із різних систематичних груп. Сумісний з багатьма інсектицидами, фунгіцидами, мікро та макродобривами, що не мають лужної реакції. Токсичний для бджіл та інших корисних комах, стійкий до змивання опадами.
Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі та рясного змочування рослин під час проведення обприскування. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Не рекомендується проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с та за температури повітря вище +20С. Для запобігання виникненню резистентності рекомендується чергувати застосування препарату із інсектицидами інших хімічних класів, наприклад фосфорорганічних. Нокаут при дотриманні рекомендованих доз застосування є безпечним для ссавців і птахівНорма витрати робочої рідиниПольові культури - 200–400 л/га, сади – 800–1000 л/га.
Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії із групи синтетичних піретроїдів проти широкого спектру шкідників
Володіє блискавичною дією на шкідників. Висока ефективність проти широкого спектру шкідників. Ефективний на всіх стадіях розвитку комах. Нефітотоксичний при застосуванні в рекомендованих дозах. Застосовується в малих дозах, що практично виключає можливий негативний екологічний ефект. Має виражені репелентні властивості. Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні рослин.
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Срок применения: в период вегетации
Применение: для рапса
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Нокаут, к.е. Інсектицид: інсектициди, к.е. інсектицид, купити нокаут, нокаут, ціна нокаут,