Инсектицид Коннект 15 мл.

01.06.2015    Средства защиты растений — Средства от вредителей    Берегово
24,80 грн.
Инсектицид Коннект 15 мл. - Agrobiz.net

Описание


Коннект 15 мл.

Інновативний інсектицид контактно-системної дії для захисту картоплі та овочів від колорадського жука та інших шкідників.

Коннект® позбавляє необхідності готувати бакову суміш, оскільки містить водночас контактний і системний

компоненти. Тому крім надійного ефекту, що викликає у комах швидку загибель, Коннект® запобігає

виникненню стійкості у шкідників.

Переваги

Поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії підвищує біологічну ефективність препарату запобігає резистентності.

Швидкий нокдаун-ефект поєднаний з довготривалим захистом.

Відсутність залежності від погодних умов.

Наявність антистресової дії.

Сприятливі токсикологічні характеристики.

Метод застосування

Обприскування посадок картоплі в період вегетації рослин

Рекомендації щодо застосування

Перед використанням препарат ретельно збовтати !Обприскування проводять в період вегетації, при появі перших ознак ураження шкідниками.Норма витрати препарату: 5мл на 5л води на 1 соткуВідміряти необхідну кількість препарату, зробити маточний розчин та пропорційно розлити його на певну кількість відер води. Препарат гарантує міцний нокдаун-ефект та забезпечує тривалий період захисної дії.. Оброблені рослини отримують додатковий антистресовий захист проти посухи, перезволоження та інших несприятливих умов. Максимальна кількість обробки 2 рази.Строк від останньої обробки до збирання врожаю - 30 діб.

Застереження при використанні

Зберігати в заводській упаковці у сухому, прохолодному, провітреному приміщенні. Не рекомендується зберігати препарат при температурі нижче мінус 10 0С та вище 400С.Під час роботи з препаратом не їсти, не пити, не палити. Користуватися індивідуальними засобами захисту.Після закінчення робіт вимити з милом руки та обличчя.

Цена: 24,80 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Инсектицид Коннект 15 мл.: антижук заказать инсектициды инсектициды инсектициды оптом купить антижук купить инсектициды купить средство для борьбы с насекомыми средства для борьбы насекомыми цена инсектициды