Инсектицид Пиринекс Супер 5 л.

01.06.2015    Средства защиты растений — Средства от вредителей    Берегово
2 285,46 грн.
Инсектицид Пиринекс Супер 5 л. - Agrobiz.net

Описание

Пірінекс Супер ЕС 5л

Комбінований інсектицид широкого спектру дії. Формуляція: концентрат емульсії. Діюча речовина: хлорпірифос, 400 г/л + біфентрин, 20 г/л Пакування: 5 л .Комбінований інсектицид широкого спектру дії.

Формуляція: концентрат емульсії.

Діюча речовина: хлорпірифос, 400 г/л + біфентрин, 20 г/л

Пакування: 5 л

Клас небезпечності: ІІ

ПР?ЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Пірінекс® Супер 420, к. е. — препарат для боротьби з багатьма видами гризучих та сисних комах. Хлорпірифос — фосфорорганічна сполука, що володіє контактною дією і є інгібітором синтезу холінестерази у шкідників. Біфентрин — піретроїдний інсектоакарицид і контролює шкідливих комах за рахунок контактної, фумігантної та шлункової активності. Дія проявляється через параліч нервової системи комах. Препарат діє одразу після обробки.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Обробку Пірінекс® Супер 420, к. е. слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Щоб досягти максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє і рівномірне обприскування надземної частини культури, що обробляється. Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури 12–27 °С. Кратність обробок залежить від кількості поколінь шкідників за сезон, а також від інтенсивності їх розвитку. Рекомендовано прово-дити 1–2 обробки за сезон. Інтервал між обробками може складати 14 та більше днів.

ЗАСТОСУВАННЯ:

НОРМА В?ТРАТ? РОБОЧОЇ РІД?Н?: для польових культур: 200–300 л/га, яблуні — 800–1000 л/га

СУМІСНІСТЬ:

Сумістний з багатьма пестицидами, крім високо лужних речовин.

Цена: 2 285,46 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Инсектицид Пиринекс Супер 5 л.: антижук заказать инсектициды инсектициды инсектициды оптом купить антижук купить инсектициды купить средство для борьбы с насекомыми средства для борьбы насекомыми цена инсектициды