Оракул Хелат магнію 5л.

07.09.2016    Средства защиты растений — Стимуляторы роста растений    Черновцы
477,00 грн.
Оракул Хелат магнію 5л. - Agrobiz.net

Описание

ОРАКУЛ хелат магнію - концентроване мікродобриво в хелатній (органічній) формі для позакореневого підживлення польових, овочевих і багаторічних культур.

ОРАКУЛ хелат магнію - Високочисте мікродобриво, не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцит магнію в рослинах. Повністю засвоюється через листову поверхню рослин.

Магній входить до складу хлорофілу. У формі фосфатів він знаходиться в нуклєїнах, пектинових речовинах, фітин, який містить фосфор і є подвійний сіллю магнію і кальцію фітіновой кислоти. Магній підтримує структуру рибосом, зв'язуючи РНК і білок. Іони Mg2 + покращують умови включення амінокислот в білки. Збільшення вмісту магнію стимулює фермент, який підвищує активність засвоєння СО2.

Магній необхідний для швидкого проходження ростових процесів, ділення клітин, підтримання рівня білків, будови пектинових речовин клітинних стінок, а також сприятливо впливає на засвоєння фосфору.


Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв
Варианты поиска Оракул Хелат магнію 5л.: заказать оракул хелат магнію 5л. купить оракул хелат магнію 5л.б цена оракул хелат магнію 5л. оракул хелат магнію 5л. стимулятори росту