Оскар Преміум, р.к. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Оскар Преміум, р.к. Гербіцид - Agrobiz.net
306,16 грн. /шт В наличии
Діюча речовина тербутилазин є системною, відноситься до хімічного класу триазинів. Тербутилазин поглинається корінням проростаючих або вже пророслих бур’янів, в подальшому блокує транспорт електронів у клітинах (порушує процес фотосинтезу), що веде до загибелі рослини. Під час посухи тербутилазин утворює більш стійку захисну плівку ніж інші діючі речовини. Діюча речовина пропізохлор – системна, відноситься до хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінням та проростаючими паростками бур’янів, пригнічує поділ клітин шляхом блокування синтезу білка у чутливих рослин. Вплив цих двох діючих речовин на бур’яни є незворотнім.
Найкращий спосіб застосування відразу після посіву, до появи сходів культури, під боронування. Без заробки гербіцид вноситься за високої вірогідності випадання дощу. Оптимальні умови випадання дощу або зрошення після обприскування (10-15 мм). Грунт повинен бути грудкуватим великі грудки та велика кількість рослинних решток збільшують площу поглинання препарату і зменшують ефективність внесення.При застосуванні по сходах бур'янів найбільш сприятлива фаза у однорічних злакових перша пара листків, у двосім'ядольних фаза сім'ядоль. Не допускати переростання злакових та дводольних бур'янів до фази більше 2-х справжніх листків. Обов'язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі під час проведення внесення препарату. Після внесення препарат створює екран в поверхневому шарі грунту, що дозволяє контролювати проростаючи бур'яни протягом 6-8 тижнів.
Новий двокомпонентний грунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та однорічних широколистих бур'янів
Синергізм двох діючих речовин забезпечує тривалий захист культури впродовж 6-8 тижнів • Володіє високою ефективністю проти однорічних злакових та ряду найважливіших дводольних бур'янівМає широке вікно застосування на посівах кукурудзи – від посіву до 5 листків. Препарат має виключно м'яку дію на культурні рослини немає необхідності у додаванні до препарату антидоту. Не вимагає приготування бакових сумішей. Не впливає на наступні культури у сівозміні гербіцид повністю розкладається впродовж вегетації. Підвищує врожайність за рахунок кращого захисту та зменшення фітотоксичності порівняно з іншими препаратами. Еталонний препарат для контролю бур'янів на посівах соняшнику та кукурудзи!
Форма выпуска: суспензионная эмульсия
Применение: для кукурузы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Оскар Преміум, р.к. Гербіцид: гербіциди, купити оскар преміум, оскар преміум, р.к. гербіцид, ціна оскар преміум,