Озима пшениця, Чигиринка (с/еліта), Смела

Последнее редактирование: 17.08.2016. Информация может быть не актуальна
Озима пшениця, Чигиринка (с/еліта) - Agrobiz.net
7 150,00 грн. В наличии

Озима пшениця

Чигиринка (обсяг виробництв - 25 т)

Оригінатор: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України.

Занесений до реєстру сортів рослин України на 2012 рік для вирощування в зонах Степу, Лісостепу та Полісся України.

Біологічні ознаки: сорт Чигиринка середньостиглий, вегетаційний період – 269–278 днів. Сорт середньорослий, стійкий до вилягання (8,3–8,8 бала), осипання (8,4–9,0 бала) та проростання зерна в колосі. Слабо вражається основними хворобами та шкідниками. Має підвищену зимостійкість та посухостійкість (8,5 бала). Різновидність – лютесценс.

Якість зерна: борошномельні та хлібопекарські властивості високі. Зерно сорту чигиринка містить 14,0–14,8% білка, 29,8–34,6% сирої клейковини, сила борошна 329–433 а.о., об’єм хліба із 100 г борошна 1010–1200 мл, загальна оцінка хлібопекарських властивостей 8,2–8,5 бала. Віднесений до сильних пшениць.

Господарські ознаки: сорт високоврожайний, інтенсивного типу, універсального використання. Забезпечує отримання високих та стабільних по роках урожаїв на різних агрофонах, менш вибагливий до умов вирощування, попередників і строків сівби, має високу екологічну пластичність. За даними оригінатора (ІФРГ НАН України) у роки конкурсного випробування (2007–2011 рр.) середній урожай становив 91,6 ц/га, що на 14,1 ц/га перевищувало урожайність національного стандарту. Середня врожайність в зоні Степу за роки Державного випробування (2009–2011 рр.) становила 58,3 ц/га, в зоні Лісостепу – 66,4 ц/га, Полісся – 54,6 ц/га.Агротехнічні вимоги: сорт необхідно вирощувати після кращих попередників за інтенсивною технологією із внесенням оптимальних та високих доз мінеральних добрив. На високих фонах мінерального живлення, щоб запобігти виляганню, доцільно вносити ретарданти. З метою одержання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення сухими азотовими туками чи позакореневе підживлення водорозчинними добривами з мікроелементами у фазі колосіння–молочна стиглість.

Норма висіву насіння – 5,0–5,5 млн схожих зерен на 1 га залежно від агрофону, вологозабезпечення і строків сівби.

Репродукция: Элита
Страна производитель: Украина
Тип развития: Озимая
Сорта: Чигиринка
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует пшеница?
Это займет менее одной минуты