Озима пшениця, Малинівка (1р), Смела

Последнее редактирование: 17.08.2016. Информация может быть не актуальна
Озима пшениця, Малинівка (1р) - Agrobiz.net
5 000,00 грн. В наличии

Озима пшениця

Малинівка (Обсяг виробництва - 6 т)

ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України.

            ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИ в 2014 році для вирощування в зонах Степу та Лісостепу та Полісся України.

            БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ: сорт Малинівка короткостебловий, висота рослин 88–92 см., середньостиглий, вегетаційний період  281–287  днів. Стійкий до вилягання та осипання. Має високу зимостійкість та посухостійкість. Стійкий до ураження основними хворобами та шкідниками, до стікання та проростання зерна в колосі. Різновидність еритроспермум.

            ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські показники сорту відмінні. Зерно містить 14,0–14,7 % білка, 29,2–30,9% сирої клейковини, сила борошна 305–349 а.о., об’єм хліба із 100 г борошна 1100-1210 мл, загальна хлібопекарська оцінка 8,2–8,5 бала. Сильна пшениця.

            ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт високопродуктивний. Урожай зерна сорту у державному сортовивченні (2011–2013 рр.) у 35 сортодослідах становив 50,3–103,0 ц/га. Середня урожайність в зоні Степу за роки державного випробування становила 49,1 ц/га, в зоні Лісостепу – 62,4 ц/га. Гарантована надбавка до національного стандарту в зонах Степу та Лісостепу 2,9-4,7 ц/га.

            АГРОТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: для отримання високих урожаїв сорт Малинівка необхідно вирощувати за інтенсивною  технологією по кращим попередникам. Друге підживлення азотними добривами проводити лише після виходу рослин у трубку. З метою отримання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення сухими азотовими туками чи позакореневе підживлення карбамідом N10–15 кг д.р. на га у фазі колосіння-молочна стиглість. Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити 2–3 разовий  захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу альто супер, фалькон чи фолікур. Норма висіву насіння 5,5-6,0 млн схожих зерен на 1 га залежно від зони та вологозабезпечення. Сіяти необхідно в другій половині оптимальних строків.

            Характерною особливістю сорту є високі посухостійкість та екологічна пластичність.

 

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует пшеница?
Это займет менее одной минуты