Пандора, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Пандора, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
301,06 грн. /шт В наличии
гербіцидна дія Пандора 500 КС проявляється на бур’янах, що проростають. Тербутилазин блокує процес фотосинтезу, S-метолахлор впливає на поділ клітин, блокуючи початкові стадії мітозу. Бур’яни гинуть у момент проростання. При застосуванні Пандора 500 КС під час вегетації препарат поглинається сходами та частково кореневою системою, переміщується по рослині, викликаючи загибель бур’янів. Повна відсутність резистентності та значне подовження гербіцидного ефекту досягається за рахунок двох діючих речовин препарату.
препарат вносять до посіву, одночасно з висівом, до появи сходів;для покращення дії препарату рекомендується внесення під передпосівну культивацію або під Європак, але не глибше 5 см;за умови зрошення загортання не проводять;при застосуванні по сходах бур’янів не допускати переростання злакових та дводольних бур`янів до фази більше 2-х листків;норми витрати робочої суміші становить 250-300 л/га;може бути застосований на будь-якому обладнанні для наземного обприскування;обприскування проводиться при швидкості вітру не більше як 5 м/сек, щоб не допустити знесення на сусідні культури;можливість застосовувати на батьківських формах культури;не рекомендується прополювати, розрихлювати в міжряддях після внесення гербіциду - це зменшить гербіцидну дію.
Комбінований грунтовий гербіцид, що містить S-метолахлор і тербутилазін та призначений для захисту від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів на посівах соняшника та кукурудзи.
подвоєна потужність безпечної дії;за рахунок двох компонентів має надзвичайно широкий спектр знищуваних бур’янів;унеможливлює конкуренцію з боку бур’янів на ранній стадії вирощування культури;порівняно з гербіцидами-аналогами має тривалішу захисну дію, що запобігає появі наступної хвилі бур’янів;гнучкість у застосуванні (до сівби, після сівби та по сходах у фазі 3-5 листків);можливість застосування на гібридних посівах кукурудзи;
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Украина
Производитель: Terravita
Применение: для подсолнечника
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Пандора, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити пандора, пандора, ціна пандора,