Пантера, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Пантера, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
475,78 грн. /шт В наличии
Пантера® — протизлаковий гербіцид (грамініцид), що забезпечує високоефективний контроль однорічних та багаторічних злакових бур'янів на посівах широколистих культур. Пантера безпечна у застосуванні на багатьох широколистих культурах та використовується після появи сходів; це дає можливість застосовувати препарат вибірково, що забезпечує найекономнішу боротьбу зі злаковими бур'янами. У світовій практиці ПАНТЕРА® застосовується на дуже широкому спектрі культур, таких як огірки, морква, цибуля, часник, капуста, петрушка, перець, мак, кормовий та столовий буряк, суниця, фруктові насадження, виноград та інші, а також проти падалиці зернових.Препаративна формаПантера® — це концентрат емульсії, що містить 40 г діючої речовини (квізалофоп-П-тефурилу) на 1 л літр, а також сурфактанти, котрі забезпечують надійне утримання і рівномірний розподіл препарату на поверхні рослини та швидке проникнення в неї. Препарат після змішування з водою є повністю готовим до застосування. У разі виникнення непередбачуваних обставин, що унеможливлюють застосування робочої суміші відразу після її приготування, вона може бути використана протягом 24-х годин. Препарат не має неприємного запаху, завдяки чому відсутній дискомфорт при його зберіганні та застосуванні.Механізм та ознаки діїПовне проникнення препарату в рослину злакового бур'яну, достатнє для її загибелі, відбувається протягом 1 години після обприскування. Перші візуальні ознаки загибелі бур'янів в залежності від погодних умов спостерігаються за 3-5 днів після внесення із подальшою загибеллю за 10-14 днів. Для повного проникнення препарату по всій ко реневій системі пирію та інших багаторічних злаків, що запобігає повторному відростанню бур'яну, потрібно від одного до трьох днів (залежно від погодних умов та за умови відсутності стану стресу у рослин). Механічну культивацію на посівах цукрових буряків можна проводити лише після цього проміжку часу. Подібно до багатьох інших гербіцидів, застосування препарату ПАНТЕРА® дає найкращий ефект за сприятливих кліматичних умов. Проте, на противагу деяким іншим гербіцидам, ПАНТЕРА® залишається активною всередині рослини і за умови негоди, забезпечуючи загибель злакових бур'янів коли вони вийдуть із стану стресу.ЕфективністьБагаторічні дослідження препарату ПАНТЕРА® установами Української академії аграрних наук підтверджують його високу ефективність (95% - 100%) у боротьбі проти всіх видів злакових бур'янів, що зустрічаються в Україні.Селективність діїПрепарат має високоселективну дію та застосовується у світі на більш ніж 50-ти широколистих культурах. Навіть за випадкового перевищення максимальних норм внесення препарату відсутні прояви фітотоксичності щодо культурних рослин. Експериментальні досліди внесення препарату на цукрових буряках за норми 5,0 л/га показали повну відсутність негативного впливу на врожайність та цукристість. На льоні за норми 2,5 л/га результати теж показали повну відсутність негативного впливу на врожайність та якість волокна.
Внесення препарату здійснюють звичайним обприскувальним обладнанням, розчиняючи у 180-400 л води на гектар. ПАНТЕРА® застосовується в період вегетації незалежно від фази розвитку культурних рослин. Найоптимальніша висота злакових бур'янів при застосуванні препарату — 10-15 см. Рекомендується використовувати більші об'єми води на ділянках із високою щільністю засміченості посівів.Застосування у бакових сумішах на цукрових бурякахЗавдяки високій селективності та відсутності великої кількості поверхнево-активних речовин, застосування Пантери у бакових сумішах із гербіцидами, що контролюють дводольні бур'яни, не сприяє пригніченню рослин цукрових буряків. За даними Інституту цукрових буряків УААН застосування бакових сумішей різних гербіцидів за певних умов може викликати фітотоксичне пригнічення рослин культури. Таке пригнічення зазвичай триває від 4 до 15 днів та щодня знижує врожай на 4-6 ц/га.Безпечність для людини та довкілляГербіцид ПАНТЕРА® належить до малотоксичних сполук та має найменшу норму внесення діючої речовини на 1 га. Препарат не накопичується в ґрунті та рослинах, його діюча речовина має надзвичайно короткий період напіврозпаду в ґрунті — 6 годин.
Протизлаковий гербіцид для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів на посівах широколистих культур
Низьке хімічне навантаження на довкілля (40-80 г д.р./га) та швидкий напіврозпад діючої речовини препарату в грунті (6 годин)Висока селективність та безпечність для культурних рослин навіть за випадкового передозуванняНезначний молекулярний розпад всередині рослин бур'янів за несприятливих погодних умов, що забезпечує надійнішу дію препаратуСучасна, готова до використання зручна формуляція без неприємного запахуШирокі можливості для застосування у бакових сумішах на цукрових буряках
Применение: для картофеля
Страна производитель: Франция
Производитель: Arysta LifeScience
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Пантера, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити пантера, пантера, ціна пантера,