Парадокс+Адью Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Парадокс+Адью Гербіцид - Agrobiz.net
19 678,85 грн. /шт В наличии
більшість видів однорічних злакових та дводольних бур'янів і деякі багаторічні бур'яни. Чутливі: амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, лопух (види), осот жовтий, Рутка лікарська, просо куряче, канатник Теофраста, мишій (види), щириця (види). Помірно чутливі: акаліфа південна, полин (види), осот рожевий, пирій повзучий та ін.Механізм дії:імазамокс поглинається наземною частиною і кореневою системою бур'янів, пригнічує синтез декількох амінокислот. Імазапір пригнічує синтез ензиму ацетогідроксідной кислоти, що відповідає за синтез аліфатичних амінокислот, порушує синтез ДНК, легко проникає в рослину через листя і коріння, переміщається по флоеме і ксилемі, накопичується в зростаючих молодих тканинах.Швидкість і симптоми впливу:протягом години після обробки відбувається зупинка росту бур'янів, через 5 - 7 днів з'являються видимі ознаки пошкодження. Вже через годину після обробки гербіциди не змиваються дощем.Симптоми гербіцидної дії проявляються в зупинці росту, знебарвленні і побурении точок зростання, хлорозе, а потім в повній загибелі бур'янів.Період захисної дії:при достатній вологості грунту - 3 - 4 тижні. Завдяки залишкової грунтової активності стримується поява наступних «хвиль» бур'янів. Надалі знову відростають бур'яни заглушуються культурними рослинами. На грунтах з високим вмістом гумусу (4 - 6%), а також при підвищених температурах розкладання препарату Парадокс відбувається швидше.Обмеження щодо сівозміни:в рік застосування суміші Парадокс + Грейдер можна висівати пшеницю озиму, ріпак озимий (сорти та гібриди стійкі до імідазолінонів); через рік - ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, кукурудзу, горох, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти та гібриди стійкі до імідазолінонів); через два роки - овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди); через три роки - будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти і гібриди ріпаку, цукровий буряк.Імовірність післядії обох препаратів вище на кислих грунтах, при малій кількості опадів і при короткому безморозного періоду. На кислих грунтах (pH менше 5,5) в умовах посухи і короткому безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.
обприскування посівів слід проводити в ранні фази росту бур'янів (2 - 4 справжніх листків) і при наявності 4 - 5 справжніх листків у культури. Для досягнення більш високої ефективності препаратів в різних погодних умовах в робочий розчин слід додавати ПАР Адью. Рекомендується застосовувати наступну бакову суміш: Парадокс, 0,33 л / га + Грейдер, 0,06 л / га + ПАР Адью, 0,33 л / га.
спільна упаковка двох гербіцидів для боротьби c однорічними злаковими і дводольними і деякими багаторічними бур'янами на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонів.
широкий спектр дії проти однорічних злакових і дводольних бур'янівстримування розвитку багаторічних бур'янів, в тому числі осоту жовтого і пирію повзучогоподвійний вплив на бур'яни - через кореневу систему і листятривала гербіцидна захист за рахунок залишкової грунтової активностівідмінна дождестойкостьвисока біологічна і економічна ефективність суміші при використанні в інтенсивних технологіях вирощування соняшнику та ріпакузручність у використанні завдяки спільній упаковці препаратів з точно розрахованої дозуванням гербіцидів для застосування на 15 га
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Парадокс+Адью Гербіцид: гербіциди, купити парадокс+адью гербіцид, парадокс+адью гербіцид, ціна парадокс+адью гербіцид,