Паспорт пасіки

23.12.2016    Оборудование для пчеловодства — Литература по пчеловодству    Львов
32,00 грн.
Паспорт пасіки - Agrobiz.net
Характеристики
Тип: Паспорт
Страна производитель: Украина
Издательство: Вулик

Описание

  1. Ветеринарно - санітарний паспорт пасіки є обліковим документом і видається державними ветеринарними організаціями. Паспорт повинен бути зареєстрований в районній лікарні ветеринарної медицини в спеціальному журналі і мати порядковий цифровий номер. Без ветеринарної печатки, підпису Головного ветеринарного лікаря району, і печатки пасічницької секції паспорт не дійсний.
  2. Ветеринарно - санітарний паспорт видається на кожну пасіку, незалежно від її приналежності, і є документом, який дає право на отримання в ветеринарних організаціях довідки, ветеринарного свідоцтва на продаж, перевезення, кочування бджолиних сімей, а також на продаж продуктів бджільництва (меду, воску, прополісу та інш.). Паспорт пасіки пред’являється при обміні воскової сировини на штучну вощину і на її закупівлю.
  3. Паспорт заповнюється чорнилом, чітко, розбірливо. Результати огляду, діагностичних обстежень, лікарняно - профілактичних, дезинфекційних заходів вносяться щорічно. Підпис осіб, вказаних у відповідних розділах паспорта, обов’язковий.
  4. Паспорт зберігається у старшого бджільника або власника пасіки і пред’являється запершою потребою ветеринарного спеціаліста.

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Паспорт пасіки: паспорт пасіки