Підвищення ефективності гербіцидів

18.04.2016    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Киев
Договорная
Підвищення ефективності гербіцидів - Agrobiz.net

Описание

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ҐРУНТОВИХ ГЕРБІЦИДІВ ПРИ ВНЕСЕННІ

РЕМІКС™ рекомендовано застосовувати як допоміжний засіб для виправлення недоліків                              обприскування               при

використанні різних типів розпилювачів (а саме, плоскоструменеві розпилювачі, змінного тиску та інжекторні розпилювачі з додачею повітря в широкому діапазоні робочих тисків).

РЕМІКС™ знижує знесення робочого розчіну, стабілізує кут факела, що в свою чергу, забезпечує рівномірне та точне обприскування. Це дозволяє пестициду влучати прямо в ціль, мінімізує втрати та допомагає захистити ґрунтові води.

Зменшене знесення робочого розчину

Додавання РЕМІКС ТМ зменшує кількість краплинок, менших за 100 мікронів в діаметрі, схильних до знесення. В цьому випробуванні, при використанні стандартної плоскофакельної форсунки 110° "02" в широкому діапазоні робочих тисків, додавання РЕМІКС™ показує менші втрати через знесення. (див. Рис. і)

Рис.1. Вплив тиску на % знесення

Вода                                                    РЕМІКС™ 0.1%

2        2.5 з 3.5                         4 (Ваг) тиск

Покращене розподілення робочого розчину

Якісне розподілення робочого розчину при використанні ґрунтових гербіцидів дуже важливе для досягнення високого рівня контролювання бур'янів.

Через відсутність або низьку щільність листового покрову, під час досходових або ранніх післясходових обробок, виникають умови для утворення турбулентності під стрілою оприскувача, що стає причиною нерівномірного нанесення та поганого покриття ґрунту. Крім того, зміни робочого тиску змінюють кут факелу і це також може погіршувати розподілення на ґрунті. Цей ефект можно побачити у наведеному нижче випробуванні з використанням форсунки ііоо "02" з додаванням повітря (див. Рис.2). При обробці водою за всіма діапазонами робочих тисків, кут факелу був менший на 20о ніж потрібний (ііоо). З РЕМІКС™ - кут факелу набагато ближчий до необхідного!

ПІДВИЩЕННЯ АДСОРБЦІЇ ґРУНТУ В АКТИВНІЙ ЗОНІ ГЕРБІЦИДУ

Підвищена адсорбція ґрунту

Ґрунтові гербіциди важливі для контролювання бур'янів, але деякі можуть проявляти фітотоксичний вплив на культуру та уповільнювати її розвиток.

РЕМІКС™ покриває активні інгредієнти гербіциду зв'язуючою плівкою, що збільшує адсорбцію гербіцида часточками ґрунту (ґрунтовими колоїдами, органікою). Ця підвищена здатність до зв'язування за допомогою РЕМІКС™ забезпечує утримання гербіциду в верхньому шарі ґрунту, де проростає більшість бур'янів, пролонгує дію гербіцида та підвищує якість контролювання бур'янів. Крім того, суттево зменшується ризик промивання гербіциду до нижніх шарів ґрунту та подальшого фітотоксичного впливу на культуру. Випробування, проведені у 12 країнах Європи, продемонстрували переваги більш ефективного вирощування ріпаку та зниження фітотоксичності за допомогою РЕМІКС™, декілька прикладів наведені далі.

В повторюваному випробуванні, проведеному в Польщі Познанським Університетом (див. Рис. 3), додавали РЕМІКС™ до Комманд® 480 EC (кломазон), що застосовувався окремо або у парі з Бутізан® (метазахлор). Додавання РЕМІКС™ знизило рівень зафіксованої фітотоксичності на 50% у порівнянні із застосуванням тільки одних гербіцидів. Фітотоксичність культури у цьому випробуванні була пов'язана з опадами.

РЕМІКС™ може використовуватись у багатьох гербіцидних програмах для ріпаку, щоб знизити фітотоксичний вплив гербіциду на культуру, як це демонструють результати випробувань у Німеччині (див. Рис. 4). У кожній з 6-ти програм, рівень фітотоксичності був знижений після додавання РЕМІКС™, оцінка проводилась на 25 день після обприскування.

Рис. 4: Підвищена безпека культури при використанні з різними гербіцидами

Brasan (187,5 г / л диметахлор, 187,5 г / л напропамід, 30,0 г / л кломазон); Colzor Trio (187,5 г /л диметахлор, 187,5 г / л напропамід, 30,0 г / л кломазон); Nimbus CS (250г/л метазахлор, 33,3 г/л кломазон); Cirrus (360 г/л кломазон); Centium (360 г/л кломазон).

Fuego (500 г/л метазахлор); Fox (480 г/л біфенокс).

До сходів

Brasan

Colzor

Colzor

Nimbus

Cirrus

Centium

(9/9/07)

2.0

Trio 3.0

Trio 2.0

CS 2.0

0.36

0.25 l/ha

Фаза росту 11 (19/09/07)

 

 

 

 

 

Fuego 1.25

Фаза росту 14 (1/10/07)

 

 

Fox 0.5

 

Fox 0.5

 

РЕМІКС

Випробування, проведені Чеським союзом виробників та операторів олійних культур (SPZO CZ) у 2010 році.

Це фото чітко демонструє переваги РЕМІКС™, виражені у підвищенні темпів проростання і розміру культури в критичний період перед зимою. Добре сформовані рослини - мають вищу зимостійкість.

 

 

 

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Підвищення ефективності гербіцидів: підвищення ефективності гербіцидів ремикс ремікс ремікс™