Племінний молодняк свиней червоно білопоясої породи.

23.11.2016    Свиньи — Поросята    Смела
Племінний молодняк свиней червоно білопоясої породи. - Agrobiz.net
Цена: 70,00 грн. /кг В наличии
Характеристики Описание

Червоно білопояса порода свиней

 В наявностi - 50 голiв (8-10 кг - 70грн/кг)

                     50 голiв (10-15 кг - 60грн/кг)

Червоно білопояса - нова спеціалізована мясна порода свиней, апробована Державною комісією в 2007 році і затверджена наказом Міністерства сільського господарства України. Червона белопоясаяпорода створена шляхом складного відтворювального схрещування семи порід. Дві з них - велика біла та миргородська - початкові породи. Вони були використані на початковому етапі створення полтавської мясної породи як материнські. В якості батьківських форм на першому етапі були використані породи - ландрас і Вессекс-седлбекская, а в подальшому для створення синтетичного мясного генотипу були використані спеціалізовані мясні породи: пьетрен, дюрок та гемпшир.

Переважна селекція за відгодівельними якостями забезпечила не тільки рівень цільового стандарту, але і його істотне перевищення по енергії росту і видатках корму на одиницю приросту. За даними бонітування скоростиглість ремонтних кнурців і свинок становить 165 і 176 днів, що майже на 20% перевищує вимоги класу «еліт».

Проведення зворотних варіантів схрещування з кнурами спеціалізованих мясних порід гемпшир і дюрок позитивно вплинуло на мясні якості отриманих нащадків. Серед тварин першого покоління відібрали найбільш розвинених з довгими і широкими тулубами, з широкою спиною і наповненими окостами. Свинок від кнурів породи гемпшир, які мали домінантну чорну масть своїх батьків, парували з кнурами-нащадками породи дюрок. У другому поколінні залишали лише типових по всіх фенотипних ознаками тварин, які й стали основою для створення нової лінії Динаміту.

 

Характерними відмінностями цієї лінії є міцна конституція, добре наповнені окосту і кращі мясні якості, які стійко передаються своїм нащадкам. Живої маси 100-кіллограммовие хрячки досягають у віці 168-170 днів, мають товщину шпику на рівні 6-7 грудних хребців 14-16 мм. При бонітування у віці 12 місяців жива вага становить 225 кг при довжині тулуба 172 см, що відповідає вимогам класу еліта. У 2007 році закладена ще одна лінія Діаманта, для чого було проведено зворотне схрещування на породу свиней пьетрен. Серед отриманого приплоду були відібрані хрячки, які успадкували фенотип по масті від матерів, а від батьків - широку спину і добре наповнені окосту. Слід також зауважити, що у тварин цього генотипу була слабка оброслість, еластична ніжна шкіра. При досягненні маси 100 кг товщина шпику становила 12-14 мм. Підсвинки на вирощуванні мали високі прирости і досягали маси 100 кг у віці 162-165 днів. Високий генетичний потенціал відгодівельних і мясних якостей виведених ліній Динаміту і Діаманта використовується для отримання фінальних гібридів при схрещуванні з помісними свинками (велика біла х ландрас). У такому поєднанні порід спостерігається гетерозис, як по багатоплідності, так і з інших відтворювальним і відгодівельними якостями, а адитивний характер успадкування мясних якостей забезпечує їх високий рівень у гібридів.

 

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует поросята?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Племінний молодняк свиней червоно білопоясої породи.: племенной молодняк свиней красно белопоясая породы.