Прайм Мікродобриво, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Прайм Мікродобриво - Agrobiz.net
145,15 грн. /шт В наличии
Фульвові кислоти: Амінокислоти: Ексклюзивний стимулятор: сприяють засвоєнню мінеральних речовин; підсилюють обмінні речовини; транспортують елементи живлення до кожної клітини організму та легко проходять через мембрану в клітину; відновлюють електричний баланс; підвищують проникність клітинних мембран; мають антиоксидантні властивості; беруть участь в нейтралізації та виведенні токсинів з організму. являючись додатковим джерелом незамінних амінокислот, прискорюють обмінні процеси; стимулює зростання біомаси і посилюють процеси фотосинтезу; допомогають засвоєнню макро і мікроелементів шляхом вікриття продихів; виконують роль хелатуючих агентів металів; амінокислотні комплекси металів не фітотоксичні і можуть використовуватись навіть за несприятливих умов. стимулює проростання насіння; прискорює ріст та розвиток рослин; стимулює кореневе утворення; підвищує врожайність; підвищує холодо-, жаро-, посухостійкість та стійкість до інших несприятливих факторів середовища; сприяє зменшенню накопичення нітратів; покращує терміни зберігання та якість урожаю; запобігає стерильності пилку квітів
Оптимальна рекомендація концентрації робочого розчину 1,5-5,0%. Можливе сумісне внесення мікроелементів разом із засобами захисту рослин. При жорсткій воді (рН більше 7) рекомендуємо додавати добриво Актив-Харвест рН (0,1-0,3 л на 100 літрів води) Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво Актив-Харвест Полімікс у нормі 0,3 0,5 л/т.
Оновлене високоефективне збалансоване хелатне мікродобриво, до складу якого входять аміно- та фульвокислоти і стимулятори росту. Склад добрива розроблений з метою швидкого коригування дефіціту елементів живлення шляхом запуску багаторівневого механізму засвоєння. Підвищує стійкість рослин до тривалого впливу несприятливих факторів середовища.
усунення стресового стану рослин після зими; формування потужної кореневої системи; поліпшення мінерального живлення рослин; підвищення посухо-жаро-зимо та морозостійкості рослин; посилення стійкості рослин до хвороб; підвищення урожайності та якості продукції.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует микроудобрения?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Прайм Мікродобриво: мікродобрива,