Приставка льоткова багатофункціональна

18.01.2017    Оборудование для пчеловодства — Ульи и комплектующие    Львов
Приставка льоткова багатофункціональна - Agrobiz.net
Цена: 75,00 грн. /шт В наличии Код товара: 17-010
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Производитель: Вулик
Комплектующие: Заградители, летки

Комбінована багатофункціональна льоткова приставка призначена для збереження та нарощування біологічного потенціалу бджолосімей та захисту їх медопродуктів на протязі виробничого циклу.

Режим ресурсозбереження забезпечується завдяки запобіганню втрат бджіл від передчасного весняного масового вильоту на перший очисний обліт при несприятливих метеорологічних умовах; втрат робочих бджіл від взаємознищення в процесі нападу однієї бджолосім’ї на іншу; зльоту бджолосімей; неконтрольованого виходу роїв; втрат медопродуктів від проникнення до вулика шершнів, ос; втрат бджіл при нападах птахів.

Комплектація льоткової приставки та режими функціонування

У комплект поставки входять:

1. Роз’ємний корпус– 1 шт.

2. Заглушка отвору для відводу трутнів – 1 шт.

3. Елементи кріплення – 1 комплект

Функціональні режими льоткової приставки

1. Режим запобігання передчасного виходу бджолосімей на очисний обліт за несприятливих умов Це стає можливим завдяки подовженню шляху руху бджоли до виходу з тунеля, утвореного верхньою і нижньою гребінками роз’ємного корпусу приставки та дії висхідних повітряних потоків.

2. Режим запобігання проникнення бджіл-злодійок, ос та шершнів до вулика  завдяки відсутності безпосереднього доступу до льотка вулика.

3. Режим запобігання зниженню біопотенціалу сім`ї від нападу птахів. Це забезпечується уникненням прямого контакту бджіл і доступу до льотка вулика синиць, сойок, дятлів.

4. Режим запобігання зльоту бджолосімей. Запобігання зльоту бджолосімей в осінню пору року відбувається за рахунок наявності каліброваного переходу в тунель, який унеможливлює несанкціонований вихід матки з вулика, а, відповідно, і зліт бджолосім`ї. Для запобігання виходу бджіл з вулика при транспортуванні пасіки, від’ємна частина корпусу приставки встановлюється в другому прорізі верхньої гребінки базової частини корпуса, де і фіксується, з унеможливленням довільного зміщення.

Аби підготувати льоткову приставку до установки в льоток вулика , потрібно очистити дно вулика від підмору й інших сторонніх нашарувань, звільнити просвіт льотка вулика від різного роду обмежувачів, загороджувачів, запрополісованості (бажано виконувати в нельотний час).

Для установки льоткової приставки необхідно демонтувати прильотну дошку і загороджувальні пристрої, встановити корпус на передній стінці вулика, спрямувавши виступи поздовжніх стрижнів консольного кріплення приставки в просвіт льотка, що забезпечує співпадіння просвітів тунелю приставки та льотка вулика. Приставка закріплюється на передній стінці вулика за допомогою деталей кріплення.

Для обмеження виходу трутнів в боковий круглий отвір приставки вставляється заглушка, яка додається в комплекті.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос