Прометрекс, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Прометрекс, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
290,30 грн. /шт В наличии
Прометрекс — гербіцид триазинової групи, має вибіркову дію і може застосовуватися як до сходів, так і після сходів культури. Препарат надходить до рослини через коріння та паростки при до сходовій обробці, а також через листя при після сходовому застосуванні. Прометрекс переміщується по рослині та акумулюється в апікальній меристемі. Пригнічує процес фотосинтезу, що призводить до загибелі молодих бур’янів.Частковий перелік бур’янів, які контролює Прометрекс® 50, к. с.:Українська назваЛатинська назваУкраїнська назваЛатинська назваАмброзія полинолистаAmbrosia artemisiifoliaМак самосійкаPapaver rhoeasБерезка, видиConvolvulus spp.Мишій, видиSetaria spp.Вероніка, видиVeronica spp.Осот, видиSonchus spp.ВівсюгAvena fatuaПальчатка Криваво-червонаDigitaria sangunalisСпориш звичайнийPolygonum aviculareПаслін, видиSolanum sppГірчиця польоваSinapis arvensisПортулак городнійPortulaca oleraceaГрицики звичайніCapsella bursapastorisКалачики, видиMalva sppMalva sppGaleopsis tetrahitПросо, видиPanicum spp.Зірочник середній (мокрець)Stellaria mediaПросо куряче (плоскуха)Ecninocnloa crus-galliКропива жалкаUrtica urensРоман польовийAnthemis arvensisКурячі очка польовіAnagalhs arvensisРутка лікарськаFumaria offi cinalisЛобода, видиChenopodium spp.Талабан польовийThlaspi arvensisЛутига розлогаAtriplex patulaШпергель звичайнийSpergula arvensisЩириця, видиAmaranthus spp.
Прометрекс застосовують шляхом суцільного обприскування грунту. Тривалість дії препарату складає понад 4–10 тижнів залежно від грунтово-кліматичних умов. На важких грунтах з високим вмістом гумусу норма витрати повинна бути максимальною. Не проводити міжрядної культивації після застосування препарату Прометрекс — це понизить його гербіцидну дію. Вологість є необхідною для активації роботи препарата. В посушливих ґрунтових умовах рекомендується мілке загортання на глибину 2–3 см — це забезпечить більш надійний контроль бур’янів. Знищує бур’яни в момент їх проростання при до сходовому застосуванні та протягом 4–7 днів при після сходовому внесенні.Немає обмежень щодо культур сівозміни наступного року. Якщо культура, під яку вносили препарат з будь-яких причин загинула і є необхідність пересіву пересівати можна тільки культури толерантні до дії препарату (соняшник, картопля, морква, коріандр, горох тощо).
Селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами у посівах багатьох польових культурах.
Визнаний фахівець проти гірчиці польової та редьки дикої.Не має обмежень у сівозміні.Висока селективність дії.Істотно знижує негативний вплив бур’янів у ранній, найбільш важливий період розвитку культурних рослин.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: концентрат суспензии
Применение: для подсолнечника
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Прометрекс, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити прометрекс, прометрекс, ціна прометрекс,