Пропоніт 720 к.е.

21.06.2017    Средства защиты растений — Пестициды, гербициды    Киев
Пропоніт 720 к.е. - Agrobiz.net
Цена: 386,61 грн. Под заказ
Характеристики Описание
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Страна производитель: Япония
Производитель: Arysta LifeScience
Срок применения: послевсходовый

КЕ (квізалофопПтефурил, 40 г/л)

Селективний протизлаковий гербіцид для контролю однорічних та багаторічних злакових бур’янів на посівах широколистих культур.

Низьке хімічне навантаження на довкілля та швидкий напіврозпад діючої речовини препарату в грунті (6 годин)

Висока селективність та безпечність для культурних рослин навіть за випадкового передозування

Незначний молекулярний розпад всередині рослин бур’янів за несприятливих погодних умов, що забезпечує надійнішу дію препарату

Сучасна, готова до використання формуляція без неприємного запаху

Широкі можливості для застосування у бакових сумішах на цукрових буряках

 

Діюча речовина: квізалофоп-П-тефурил, 40 г/л

Препаративна форма: концентрат, що емульгується

Упаковка: бутель 0, 25 л, 1 л та каністра 5 л

 

Пантера® – це селективний протизлаковий гербіцид (грамініцид), що забезпечує високоефективний кон- троль однорічних та багаторічних злакових бур’янів на посівах широколистих культур. Пантера® безпечна у застосуванні на багатьох широколистих культурах та використовується після появи сходів; це дає мож- ливість застосовувати препарат вибірково, що забезпечує найекономнішу боротьбу зі злаковими бур’янами.

Норма витрати робочого розчину

200-300 л/га.

Механізм та ознаки дії

Повне проникнення препарату в рослину злакового бур’яну, достатнє для її загибелі, відбувається протя- гом 1 години після обприскування. Перші візуальні ознаки загибелі бур’янів в залежності від погодних умов спостерігаються за 3-5 днів після внесення із подальшою загибеллю за 10-14 днів. Для повного проникнення препарату по всій кореневій системі пирію та інших багаторічних злаків, що запобігає по- вторному відростанню бур’яну, потрібно від одного до трьох днів (залежно від погодних умов та за умови відсутності стану стресу у рослин). Механічну культи- вацію на посівах цукрових буряків можна проводити лише після цього проміжку часу. Подібно до багатьох інших гербіцидів, застосування препарату Пантера® дає найкращий ефект за сприятливих кліматичних умов. Проте, на противагу деяким іншим гербіцидам, Пантера® залишається активною всередині рослини і за умови негоди, забезпечуючи загибель злакових бур’янів коли вони вийдуть із стану стресу.

 

Рекомендації щодо застосування

Внесення препарату здійснюють звичайним обпри- скувальним обладнанням, розчиняючи у 200-300 літрів води на гектар. Препарат після змішування з водою є повністю готовим до застосування. У разі виникнення непередбачуваних обставин, що унеможливлюють застосування робочої суміші відразу після її приготування, вона може бути використана протягом 24-х годин. Рекомендується використовувати максимальні об’єми робочого розчину на ділянках із високою щільністю засміченості посівів. Пантера® застосовується в період вегетації незалежно від фази розвитку культурних рослин. Препарат не має неприємного запаху.

 

Селективність дії

Препарат має високоселективну дію та застосо- вується у світі на більш ніж 50-ти широколистих культурах. Навіть за випадкового перевищення максимальних норм внесення препарату відсутні прояви фітотоксичності щодо культурних рослин.

 

Сумісність

Багаторічні дослідження ефективності препарату у бакових сумішах показали, що гербіцид Пантера® можна застосовувати в суміші із пестицидами та прилипачами, зокрема, Сільвет Голд®. Втім, за наявності сумнівів щодо застосування препарату в баковій суміші, рекомендується пробне застосуван- ня на обмеженій ділянці.

 

Застосування у бакових сумішах

Завдяки високій селективності та відсутності вели- кої кількості поверхнево-активних речовин, засто- сування Пантери у бакових сумішах із гербіцидами, що контролюють дводольні бур’яни, не сприяє пригніченню рослин цукрових буряків.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пестициды, гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Пропоніт 720 к.е.: гербіциди замовити гербіциди купити гербіциди пропоніт 720 к.е. ціна гербіциди