Протравитель Престиж

27.08.2015    Средства защиты растений — Протравители семян    Одесса
899,41 грн.
Протравитель Престиж  - Agrobiz.net

Описание

Престиж® Протруйник насіння картоплі для захисту від гризучих і сисних шкідників, а також від грибкових захворювань Діюча речовина:імідаклоприд, 140 г/л, пенцикурон, 150 г/лПрепаративна форма:концентрат суспензіїВластивості:Престиж® - інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії. Вирішує проблему боротьби проти дротяників та листкової картопляної попелиці, а також проти коло- радського жука в період від появи сходів до початку цві- тіння. Фунгіцидна дія препарату спрямована на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю за додаткового ефекту проти інших видів парші. За обробки розсади овочевих культур Престиж® запобігає пошкодженню шкідниками і «чорною ніжкою» протягом 4–5 тижнів.ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ

Культура Об'єкт Норма застосування

(л/1 т насіння)
Картопля Колорадський жук, попелиці, ґрунтові шкідники на початкових стадіях, ризоктонія 1,0
 Томати, перець, баклажани, капуста* Колорадський жук, міль, попелиці, блішки, трипси  1% розчин 


* Реєстрація обробки розсади — тільки для приватного сектору. ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯОптимальна витрата робочого розчину для картоплі — 10–20 л/т. Застосування розбавленого водою препарату покращує рівномірність покриття бульб картоплі. Об- робку проводити перед висаджуванням картоплі в ґрунт. Уникати тертя мокрих бульб одна об одну і їхнього трав- мування, що за вологих прохолодних умов може при- звести до зараження бактеріальною гниллю. Посадковий матеріал має бути не старіший одного року (з урожаю минулого року). Для висаджування картоплі бажано ви- користовувати техніку, обладнану пристроєм для оброб- ки бульб безпосередньо під час садіння. За застосування на томатах, перці, баклажанах, капусті застосовувати препарат потрібно замочуванням кореневої системи роз- сади в 1% розчині препарату протягом 6–8 годин перед висаджуванням у відкритий ґрунт.ПЕРЕВАГ?
  • Комбінований захист картоплі від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з початку росту та розвитку рослин.

  • Тривалий період захисту.

  • Безпечність для корисних комах та для навколишнього середовища.

  • Покращення зберігання врожаю.   Реєстраційне посвідчення:А № 03361Тара:1 л, 5 л 


Цена: 899,41 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв