Протравитель Примьер Голд

27.08.2015    Средства защиты растений — Протравители семян    Одесса
428,80 грн.
Протравитель Примьер Голд  - Agrobiz.net

Описание

Прем’єр Голд®, 73% РНПрепарат для протруювання насіння

Діючі речовини: фосфориста кислота, 520 г/л + фосфіт калію, 100 г/л + імідаклоприд, 110 г/л.

ТУ У 24.2-31052661-006:2009

Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою «Кемілайн Агро».

Препаративна форма: розчин для протруювання насіння.Механізм дії: Прем’єр Голд – системний препарат, який володіє унікальними властивостями завдяки вдалому поєднанню діючих речовин. Речовиною, яка безпосередньо діє на фітопатогенів, є фосфориста кислота, що знаходиться в препараті в оптимальній кількості. Фосфориста кислота поступово генерується безпосередньо в рослині з фосфіту калію шляхом гідролізу, що дозволяє підтримувати її у концентрації, вбивчій для патогенів тривалий час. Інсектицидна складова препарату – імідаклоприд, блокує передачу нервового імпульсу на рівні рецептору постсинаптичної мембрани. Калій, що входить до складу препарату – забезпечує калійне живлення на першому етапі росту, забезпечує дружні сходи, стійкі до морозів та засухи, сприяє кращому кущінню зернових, підвищує стійкість проти кореневих гнилей, іржі, борошнистої роси. Прем’єр Голдволодіє вираженим антистресовим ефектом.Призначення: в теперішній час велике значення має розробка та використання в сільському господарстві протруйників – це одна з найбільш зручних, економних  і ефективних форм використання пестицидів при мінімальному забрудненні навколишнього середовища.

Прем’єр Голд використовують  для знищення грибкової та бактеріальної інфекції та для захисту сходів від шкідників. Протруйник охороняє рослину від хвороб, захищає насіння та кореневі паростки від грунтової патогенної мікробіоти і грунтових шкідників, уберігає насіннєві клубні і коренеплоди від хвороб при зберіганні, насіння – від виклювання птахами, покращує розвиток рослин і підвищує їх стійкість до несприятливих погодних умов, що веде до збільшення врожаю.Застосування та норми:
 Культура Шкідливий об’ктНорми витрати препарату, л/т  Пшениця, ячмінь (озимі та ярі)Фузаріозно- гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, пліснявіння насіння, септоріоз, снігова пліснява, темно-бура плямистість, хлібні жуки, цикадки, попелиці, злакові мухи, трипси та інші 1,5-2,0 Ріпак озимийФузаріозна коренева гниль, чорна ніжка, альтернаріоз, пероноспороз та інші; комплекс наземнх та грунтових шкідників сходів 2,0КартопляПарша, ризоктоніоз, суха та мокра гнилі, дротяники, личинки хрущів та колорадського жука, цикадки, попелиці, трипси та інші 1,0Соя, горох, кукурудза, соняшникКореневі та стеблові гнилі, пліснявіння насіння та грунтові шкідники2,0-3,0
 Норма витрати робочого розчину: 10-20 л/т.Загальні рекомендації: робочий розчин готується шляхом розчинення препарату у воді безпосередньо перед використанням.

Якість насіння: для підготовки посівного матеріалу рекомендується використовувати якісне непроросле насіння, що не має механічних ушкоджень.

Рекомендації  щодо технології застосування препарату: обробка насіння, насіннєвої картоплі безпосередньо перед висівом

Зберігання протруєного насіння: протруєне насіння повинно зберігатися в прохолодному, сухому, добре провітрюваному приміщенні і висіватися, по можливості,  у більш короткий період після протруєння.Переваги:
  • завдяки трьом діючим речовинам  контролюється широкий спектр хвороб,  шкідників та забезпечується необхідне живлення рослин;

  • можливість застосування на багатьох культурах;

  • забезпечує однорідність стеблостою (за рахунок дружніх сходів);

  • підвищується резистентність рослин до  патогенної мікробіоти;

  • доведене підвищення врожаю  до 5-10%.


Цена: 428,80 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв