Протравитель Супервин ( Вінцит 050 CS)

14.09.2016    Средства защиты растений — Протравители семян    Одесса
265,00 грн.
Протравитель  Супервин ( Вінцит 050 CS) - Agrobiz.net

Описание

ПРОТРУЙН?К СУПЕРВІН (Вінцит 050) - Універсальний контактно-системний фунгіцидний протруйник для захисту насіння зернових культур від широкого спектру збудників хвороб.Діюча речовина. Флутриафол, 30 г/л + тіабендазол, 45 г/л.

Препаративна форма. Концентрат суспензії.

Хімічна група. Похідні триазолів + похідні бензимідазолів.

Сумісність. Сумісний майже з усіма інсектицидами, акарицидами та багатьма іншими засобами захисту рослин, окрім лужних. В кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.Механізм дії. Фунгіцид контактно-системної дії. Завдяки своїм властивостям СУПЕРВІН, як фунгіцид для обробки насіння, надійно захищає і знищує патогенну мікрофлору зовні та всередині посівного матеріалу. Ефективний проти зовнішньої та внутрішньої насіннєвої інфекції. СУПЕРВІН поглинається насінням, тому він не осипається з насіння і не утворює пил.

Спектр дії. Сажкові хвороби, септоріоз, снігова пліснява, кореневі гнилі, борошниста роса, пліснявіння насіння, фомоз, переноспороз.КультураНорма витрати препарату, л/тХворобаСпосіб, час обробкиЗернові, злакові1,3 - 1,8 л/тСажкові хвороби, септоріоз, снігова пліснява, кореневі гнилі, борошниста росаПротруювання насіння суспензією препарату (8 л води на 1 т насіння)
Аналогічні препарати застосовують:

КультураНорма витрати препарату, л/тХворобаСпосіб, час обробкиЛьон1,3 - 1,8 л/тАнтракноз, крапчатість сім’ядоль, фузаріозна коренева гнильПротруювання насіння суспензією препарату (6 - 8 л води на 1 т насіння)Соняшник1,8л/тПліснявіння насіння, фомоз, переноспороз, сіра та біла гниліПротруювання насіння суспензією препарату (8 л води на 1 т насіння)ГорохПліснявіння насіння, сіра та біла гниліРисПліснявіння насіння, фузаріозна коренева гниль, перикуляріоз
Максимальна кількість обробок— 1.Період очікування до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину.Дивитися таблицю. Використовувати тільки якісний посівний матеріал, який краще обробляти перед посівом. Під час обробки насіння протруйник можна застосовувати сумісно або послідовно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії. Насіннєвий матеріал перед протруєнням має бути відкаліброваним, звільненим від домішок. Важливо перед протруюванням правильно приготувати робочий розчин та відрегулювати протруювач.Перед застосуванням каністру з препаратом слід збовтати. Робочий розчин готується безпосередньо перед обробкою. Робочий розчин не рекомендовано залишати на довгий період без збовтування. Обов’язковою вимогою є забезпечення рівномірногопокриття посівного матеріалу плівкою робочого розчину. Для цього в процесі протруювання слід ретельно контролювати кількість насіння, яке проходить через протруювальну машину, та кількість робочого розчину, що подається в протруювальну камеру.Токсичність. Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт не встановлюються.• Надійно захищає насіння та молоді рослини від внутрішньої та зовнішньої інфекції;

• підвищує енергію проростання та схожість насіння;

• довготривалий період захисної дії;

• забезпечує подвійний механізм дії;

• висока вибірковість дії до культури;

• економічність та рентабельність захисних заходів.Упаковка. 5 л.Характеристики

Основные атрибуты
Обрабатываемые культуры Зернові, злакові Льон Рис Горох Соняшник
Препаративная форма   Водная суспензия
Производитель   УКРАВ?Т
Страна производитель Украина

Цена: 265,00 грн.
В наличии

Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв