Протруйник, Віал Траст, к.с., Аvgust

06.08.2015    Средства защиты растений — Протравители семян    Николаев
Договорная
Протруйник, Віал Траст, к.с., Аvgust - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Производитель: August
Особенности применения: гидрофобизация
Характер действия: системные протравители

Описание

Виал ТрасТ - двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і сої від комплексу хвороб.

 

 

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати

Пшениця озима

Летюча сажка, тверда сажка, гельмінтоспоріозна і фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння

0,3 - 0,4

Ячмінь ярий

Летюча сажка, тверда сажка, гельмінтоспоріозна і фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння

0,4 - 0,5

Соя

Фузаріоз, аскохітоз, антракноз, сіра гниль, пліснявіння насіння

0,4 - 0,5

 

Переваги препарату:

 • надзвичайно висока ефективність проти широкого спектру хвороб завдяки ретельно підібраній комбінації двох різних за спектром біологічної активності діючих речовин
 • наявність у складі протруйника спеціально введених антистресових компонентів, що виключає прояв ретардантного ефекту навіть за заглибленого висівання насіння та посушливих умовах
 • дія, що стимулює ріст, підвищує схожість насіння, енергію його проростання, забезпечує дружні сходи

Призначення:

двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і сої проти комплексу хвороб.

Діючі речовини:

тебуконазол, 60 г/л, тіабендазол, 80 г/л, і антистресові компоненти.

Препаративна форма:

концентрат суспензії. Ця формуляція забезпечує відмінне і рівномірне нанесення діючих речовин на зернівку, що оброблюється, та утворює на її поверхні високоякісно профарбовану, достатньо міцну плівку препарату, яка не осипається після висихання та не утворює пилу. Під час приготування робочої рідини після розведення водою, протруйник утворює стабільну суспензію, в процесі протруювання не осідає на дні бака.

Характеристика діючих речовин:

тебуконазол належить до хімічної групи триазолів, тіабендазол – до групи бензимідазолів. Обидва компоненти проявляють профілактичну та лікувальну системну дію.

Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів. Перешкоджає розвитку зовнішньої (тверда сажка, септоріоз, гельмінтоспоріоз) і внутрішньої (летюча сажка) інфекції насіння. Тіабендазол порушує процес поділу клітинних ядер фітопатогенів. Він значно підсилює ефективність тебуконазолу проти збудників хвороб, які уражують кореневу систему: кореневі та прикореневі гнилі, снігова пліснява, – основна маса яких перебуває на кореневих та пожнивних рештках у ґрунті.

Спектр дії:

на зернових культурах Віал ТрасТ знищує тверду, летючу та кам’яну сажку, гельмінтоспоріозну і фузаріозну кореневі гнилі, пліснявіння насіння, фузаріозну і тифульозну снігову плісняву, буру іржу і септоріоз (на початкових фазах).

Механізм дії препарату:

проникаючи в зернівки та пересуваючись у зародки насінин зернових культур, препарат знищує сажкову інфекцію. Далі він пересувається до точок росту проростків, захищаючи сходи та кореневу систему молодих рослин від ураження ґрунтовими патогенами. Віал ТрасТ не тільки дезінфікує насіння, але й частково знезаражує ґрунт і рослинні рештки навколо них. Тому він незамінний у сучасних технологіях виробництва зерна з використанням мінімального та «нульового» обробітку ґрунту, а також в сівозмінах із насиченням зерновими культурами понад 50 %, де утворюється високий інфекційний фон.

Протруйник пригнічує також листостеблову інфекцію на початкових етапах росту і розвитку рослин. Уведені в склад Віалу ТрасТ антистресові компоненти в мікрокількостях містять біологічно активні рослинні модулятори. Вони знижують можливий ретардантний ефект. Відзначено, що Віал ТрасТ зміцнює імунітет рослин, підвищує схожість насіння та енергію його проростання, забезпечує дружні сходи та стимулює ріст рослин.

Швидкість і період захисної дії:

на насіннєву інфекцію препарат починає діяти вже через 2 - 4 годин після висіву протруєного насіння в ґрунт. Він захищає сходи та кореневу систему молодих рослин упродовж тривалого часу.

Рекомендації щодо застосування:

протруєння насіння здійснюють завчасно або безпосередньо перед висівом. Протруювання проводять зі зволоженням.

Для обробки рекомендується брати очищене від пилу та домішок насіння, що забезпечує кращу якість прилипання та протруювання. Якість обробки контролюється за інтенсивністю забарвлення насіння барвником.

Приготування робочої рідини:

робочу рідину готують безпосередньо перед обробкою насіння. Потрібну кількість Віалу ТрасТ розчинюють у невеликій кількості води і ретельно розмішують до утворення однорідної суспензії. Отриманий маточний розчин за постійного перемішування виливають в змішувальний бак протруювальної машини, заповненої на 1/3 місткості резервуара водою.

Після отримання однорідної суспензії в бак за постійного перемішування доливають воду до повного об’єму і продовжують перемішування впродовж 15 хвилин.

Витрати робочої рідини:

для обробки 1 т насіння потрібно використати не менше 10 л робочої рідини.

Упаковка:

каністри – 5 л. 

Способи доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способи оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Протруйник, Віал Траст, к.с., Аvgust: аvgust втил траст купить гербициды купить инсектициды купить качественные минеральные удобрения купить протравители купить удобрения в эко-агростар купить фунгициды протравители эко-агростар