Пшениця Пустоварівка

11.07.2017    Семена зерновых — Пшеница    Киев
Пшениця Пустоварівка - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Репродукция: 1-я репродукция
Страна производитель: Украина
Тип развития: Озимая

ОРИГІНАТОР: ТОВ «РАСАВА»

Сорт знаходиться на сортовипробуванню в Українському інституті експертизи сортів рослин із 2011 року.

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні В умовах «ТОВ Агрофірма Колос» с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 6 років вивчання середня урожайність сорту становила 60,6 ц/га. Урожай 60-63 ц/га одержано в екологічному вивченні в умовах Хмельницької області Чемеровецького району СГК «Летава» та Вінницької області Бершадського району с. Маньківка СГ «Лан».

Сорт має середню стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Рослини мають прямостоячу форму куща. Антоціанове забарвлення вушок прапорцевого листка дуже слабо виражено. Восковий наліт на піхві листа, колосі та на верхньому міжвузлі соломини відсутній, або слабкий.

Початок колосіння ранній. Різниця в дозріванні між даним сортом і Центилівкою складає 8-12 днів, що забезпечує розширити перехід збирання сортів в оптимальні строки дозрівання.

Рослини високорослі висота приблизно 100 см. Соломина слабо- виповнена між основою колоса і найближчим до колоса вузлом, форма колоса циліндрична. Колос за щільністю та довжиною середній. Остюки на колосі наявні і дуже довгі. Колір колоса білий. Опушення опуклої поверхні верхнього вузла соломини слабке.

Ширина плеча нижньої колосової луски вузьке, форма плеча її піднесене з наявністю другої вершини, довжина зубця її довга, форма зубця її дуже зігнутий, та опушення внутрішньої поверхні її слабке.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пшеница?
Это займет менее одной минуты