Пшениця Центилівка

11.07.2017    Семена зерновых — Пшеница    Киев
Пшениця Центилівка - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Страна производитель: Украина
Репродукция: 1-я репродукция
Тип развития: Озимая

ОРИГІНАТОР: ТОВ «РАСАВА»

Сорт знаходиться на сортовипробуванню в Українському інституті експертизи сортів рослин із 2011 року.

Сорт має високу продуктивність. В конкурсному випробуванні В умовах «ТОВ Агрофірма Колос» с. Пустоварівка Сквирського району Київської області за 6 років вивчання середня урожайність сорту становила 70,7 ц/га. Максимальну урожайність 96,4 ц/га 14% вологості одержано при густоті посіву 5 млн зернівок на гектар при ширині міжряддя 20 см, та більш пізньому строку посіву (10-15 жовтня). Урожай 70-75 ц/га одержано в екологічному вивченні в умовах Хмельницької області Чемеровецького району СГК «Летава» та Вінницької області Бершадського району с. Маньківка СГ «Лан».

Сорт має добру стійкість до вилягання, добру зимостійкість та середню стійкість до хвороб.

Рослини мають прямостоячу форму куща. Антоціанове забарвлення вушок прапорцевого листка відсутнє. Восковий наліт на піхві листа, колосі та на верхньому міжвузлі соломини сильно проявляється.

Початок колосіння середній, ближче до пізнього, відповідно, час дозрівання в однакових умовах, настає на 7-9 днів пізніше від інших сортів.

Висота рослин середня (в межах 75-80 см). Соломина слабо виповнена між основою колоса і найближчим до колоса вузлом, форма колоса пірамідальна. Колос за щільністю та довжиною середній. Остюки на колосі наявні і дуже довгі. Колір колоса солом’яно-жовтий. Опушення опуклої поверхні верхнього вузла соломини помірне.

Ширина плеча нижньої колосової луски вузьке, форма плеча її піднесене з наявністю другої вершини, довжина зубця її довга, форма зубця її дуже зігнутий та опушення внутрішньої поверхні її слабке.

Колір зернівки червоний, забарвлення її у фенолі світлий. Зернівка за довжиною та шириною середня. Відношення довжини до ширини велике. Зернівка за крупністю – крупна. Кіль на нижній квітковій лусці відсутній. Вушка за формою гострі. Форма нижньої колосової луски овальна.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует пшеница?
Это займет менее одной минуты