Редут, з. п. Фунгіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Редут, з. п. Фунгіцид - Agrobiz.net
Договорная В наличии
Препарат Редут має у своєму складі дві діючі речовини різних хімічних груп ациланінів і дитиокарбамінової кислоти. Діюча речовина металаксил потрапляє в рослину через листя, стебла і коріння. Інгібує ріст міцелію в тканинах рослин, попереджає спороутворення, а також має постінфекційну активність. Діюча речовина манкоцеб інгібує сульфогідридні групи амінокислот та ферментів у клітинах грибів, що негативно позначається на метаболізмі ліпідів, процесі дихання і синтезу АТФ.
Високоефективний фунгіцид Редут використовується на основних овочевих культурах, ріпаку, винограді. Максимальна ефективність досягається за умови своєчасного застосування препарату, з урахуванням прогнозів і перших ознак появи захворювань. Фунгіцидні обробки слід проводити в ранковий або вечірній час при температурі повітря від +15 до +25°С.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату. Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням фунгіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача і на третину наповнити бак водою, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та після отримання однорідної маси розчину долити води до повного об’єму.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.
Високоефективний двокомпонентний фунгіцид контактної та системної дії для боротьби із захворюваннями овочевих і технічних культур.
Препарат має профілактичні та лікувальні властивості;Широкий спектр дії (пригнічує близько 400 збудників хвороб);Проникає до необроблених частин рослин;Високий ступінь захисту в умовах високої вологості повітря або при регулярних опадах;Має дві діючі речовини з різним механізмом дії, що знижує ризики резистентності у фітопатогенних грибів;Швидко проникає в рослину і забезпечує тривалий період захисту 10-14 днів;Забезпечує високу якість урожаю.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Редут, з. п. Фунгіцид: з. п. фунгіцид, купити редут, редут, фунгіциди, ціна редут,