Регулятор роста Сеньйор Помідор 100 мл

22.03.2017    Регуляторы роста растений — Регуляторы роста растений    Одесса
57,00 грн.
Регулятор роста Сеньйор Помідор 100 мл - Agrobiz.net

Описание

Упаковка:100 мл.

Діюча речовина: етефон, 480 г/л.

Препаративна форма: розчинний концентрат.

Механізм дії. Проникаючи в рослину розкладається в тканинах з утворенням етилену. На клітинному рівні етилен виступає як інгібітор транспортування ауксинів та біосинтезу гіберелінів, що призводить до штучної регуляції ростових процесів. Крім цього, також відбувається стимулювання синтезу лігніну, пігментів, целюлози, цукрів, що в свою чергу прискорює дозрівання плодів.

Культура
Мета застосування
Норма витрати препарату
Спосіб, час обробки
Строк до врожаю, діб

Томати
Регуляція ростових процесів та дозрівання плодів
30 мл на 5 л води на 1 сотку
Обприскування за наявності 5-15% зрілих і дозріваючих плодів (зелених, бурих і рожевих) і 50-65% зелених сформованих плодів
14

До відома споживача. Аналогічні препарати застосовують:

Перець, баклажани
Регуляція ростових процесів та дозрівання плодів
30 мл на 5 л води на 1 сотку
Обприскування за 14 днів до збору врожаю
14

Картопля, цибуля
Запобігання проростанню при зберіганні
25-50 мл на 250 мл води
Обприскування при закладці на зберігання

Яблуня
Регуляція ростових процесів та дозрівання плодів
15-20 мл на 10 л води
Обприскування за 2-3 тижні до природнього збирання

Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період , коли культура знаходяться в пригніченому стані, на малогумусних грунтах з низьким вмістом азоту, за температури повітря нижче +120С, за 4 години до випадання опадів та на сильно забур’янених ділянках), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з мікродобривом АВАНГАРД ОВОЧЕВІ.Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно ємність з препаратом збовтати, потім розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.

Також рекомендується застосовувати для підвищення урожайності, морозостійкості, прискорення дозрівання плодів та збільшення цукристості коренеплодів цукрових буряків. На ефективність препарату буде впливати перш за все якість проведення заходів по його застосуванню, а саме: рясне змочування рослин робочим розчином під час обробки, дотримання інструктивних норм по обприскуванню препарату в інтервалі рекомендованих грунтово-кліматичних умов та своєчасність проведення вказаного заходу.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби.
Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 57,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос