Регулятор росту Нертус PlantaPeg

13.04.2017    Регуляторы роста растений — Регуляторы роста растений    Киев
210,60 грн.
Регулятор росту Нертус PlantaPeg - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина

Описание

Cтимулятор зростання для обробки насіння і вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних і вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (підвищені і знижені температури, низька вологість повітря, обробка пестицидами).
Діюча речовина: ПЕГ-400 і ПЕГ-1500, 800 г / л; фульвокислоти і солі гумінових кислот, 4 г / л.
Препаративна форма: рідина.
Каністра 1 л, 5 л.
Механізм дії
Осмотично активна оболонка з поліетіленгліколей захищає насіння від провокаційної вологи, сприяє отриманню дружних і вирівняних сходів.
Фульвокислоти і солі гумінових кислот підсилюють корнеобразование, стимулюють ріст і розвиток рослин.
Високомолекулярний ПЕГ-1500, за рахунок плівкоутворювальний здатності, забезпечують закріплення бакових препаратів на поверхні насіння і листя; в свою чергу низькомолекулярний ПЕГ-400 легко проникає в тканини, виконуючи функцію транспортного агента.
Рекомендації щодо застосування
Нертус PlantaPeg застосовують при протравливании насіння і при обробці вегетуючих рослин. Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, в залежності від культури, становить від 70 до 1000 л / га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Не рекомендується вносити препарат під час туману і роси, це може привести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити його ефективність.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: 210,60 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Регулятор росту Нертус PlantaPeg: дистрибьютор и нертус замовити регулятори росту купити регулятори росту микроудобрения нертус нертус бор нертус микроудобрения нертус старт нертус украина нертус фотосинтез нертус фотосинтез цена регулятори росту ціна регулятори росту