Регулятор росту Нертус PlantaPeg, Киев

Последнее редактирование: 09.08.2017.
Регулятор росту Нертус PlantaPeg - Agrobiz.net
198,90 грн. В наличии Код товара: 7

Cтимулятор зростання для обробки насіння і вегетуючих рослин. Завдяки впливу на фізіологічні процеси, препарат сприяє отриманню дружних і вирівняних сходів, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (підвищені і знижені температури, низька вологість повітря, обробка пестицидами).
Діюча речовина: ПЕГ-400 і ПЕГ-1500, 800 г / л; фульвокислоти і солі гумінових кислот, 4 г / л.
Препаративна форма: рідина.
Каністра 1 л, 5 л.
Механізм дії
Осмотично активна оболонка з поліетіленгліколей захищає насіння від провокаційної вологи, сприяє отриманню дружних і вирівняних сходів.
Фульвокислоти і солі гумінових кислот підсилюють корнеобразование, стимулюють ріст і розвиток рослин.
Високомолекулярний ПЕГ-1500, за рахунок плівкоутворювальний здатності, забезпечують закріплення бакових препаратів на поверхні насіння і листя; в свою чергу низькомолекулярний ПЕГ-400 легко проникає в тканини, виконуючи функцію транспортного агента.
Рекомендації щодо застосування
Нертус PlantaPeg застосовують при протравливании насіння і при обробці вегетуючих рослин. Норма витрати робочого розчину при внесенні за допомогою наземних обприскувачів, в залежності від культури, становить від 70 до 1000 л / га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.
Не рекомендується вносити препарат під час туману і роси, це може привести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити його ефективність.

Способы доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Регулятор росту Нертус PlantaPeg: дистрибьютор и нертус, замовити регулятори росту, купити регулятори росту, микроудобрения нертус, нертус бор, нертус микроудобрения, нертус старт, нертус украина, нертус фотосинтез, нертус фотосинтез цена, регулятори росту, ціна регулятори росту,