Рейсер, к.е. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Рейсер, к.е. Гербіцид - Agrobiz.net
502,12 грн. /шт В наличии
Рейсер — гербіцид з групи хлороацетамідів і діє за рахунок пригнічення синтезу каротиноїдів. Препарат надходить до рослини через коріння і швидко пересувається до тканин листя чутливих бур’янів. Проростаючи бур’яни гинуть до їх появи на поверхні або з’являються знебарвлені і швидко гинуть. Рейсер блокує синтез бетакаротину, який відповідає за захист хлорофілу від фотоокислення під дією сонячного світла.Частковий перелік бур’янів, які контролює Рейсер®, к. е.:Українська назваЛатинська назваУкраїнська назваЛатинська назваАмброзія полинолистаAmbrosia artemisiaefoliaМак самосійкаPapaver rhoeasБіфора променистаBifora testiculaМетлюг звичайнийApera spica-ventiВероніка, видиVeronica spp.Мишій, видиSetaria spp.Галінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifl oraМолочай, видиEuphorbia spp.Спориш звичайнийPolygonum aviculareНагідки звичайніCalendula arvensisГірчиця польоваSinapis arvensisНезабудка польоваMyosotis arvensisГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisОсот, види (з насіння)Sonchus spp. (seeds)Гусимець таляArabidobsis thalianaПальчатка криваво-червонаDigitaria sangunalisЖабрій звичайнийGaleopsis tetrahitПідмаренник чіпкийGalium aparineЗірочник середнійStellaria mediaПортулак городнійPortulaca oleraceaКропива глуха пурпуроваІ_атіит purpureumLamium purpureumПриворотень польовийAphanes arvensisКропива глухастеблообгортаючаLamium amplexicauleПереліска однорічнаMercurialis annuaКурячі очкаAnagallis arvensisРедька дикаRaphanus raphanistrumЛобода, видиChenopodium spp.Ромашка, видиMatricaria spp.Лутига розлогаAtriplex patulaРутка лікарськаFumaria offi cinalisКіксія несправжняKickxia spp.Тонконіг однорічнийPoa annuaРоговик, видиCerastium spp.
Рейсер, к. е. застосовують шляхом суцільного обприскування ґрунту. Препарат застосовують одноразово за сезон. Для забезпечення ефективності та утворення безперервного захисногогербіцидного екрану грунт має бути добре підготовленим — вирівняним і без грудок. Можливі варіанти часу застосування:Обприскування поверхні грунту до посіву культури із загортанням на глибину 1–3 см.Обприскування поверхні грунту одразу після висівання, але не пізніше 3 днів після висівання без загортання. В умовах посушливої весни можна провести досходове загортання препарату на глибину 2–4 см легкою бороною.Зазвичай після застосування Рейсер, к. е. на соняшнику не має обмежень щодо культур сівозміни наступного року. Якщо культура, під яку вносили препарат з будь-яких причин загинула і є необхідність пересіву — обов’язково провести оранку. Тільки соняшник, картопля, морква, пастернак, петрушка можуть бути висіяні протягом 5 місяців після внесення гербіциду Рейсер, к. е.. Витримати мінімальний інтервал від дати внесення гербіциду при нормі 3 л/га для висіву (висадки) нижче зазначених культур: 6 місяців: озимі зернові (за умови проведення оранки перед висіванням); 12 місяців: будь-які культури, включаючи чутливі види — цибуля, томати, тютюн, огірки, ріпак, капуста та інші хрестоцвіті. Необхідно проводити оранку перед висіванням.
Досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами у посівах соняшнику, нуту, картоплі та моркви.
Найкращий препарат у боротьбі з амброзією полинолистою.Високоефективний проти багатьох широколистих і злакових бур’янів.Створює тривалий захисний екран.Зберігає вологу і елементи живлення у ґрунті, мінімізуючи конкуренцію з бур’янами.Завдяки унікальній діючій речовині є незамінним при вирощуванні соняшнику за класичною технологією.
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для подсолнечника
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Рейсер, к.е. Гербіцид: гербіциди, к.е. гербіцид, купити рейсер, рейсер, ціна рейсер,