Ріпіус, к.с. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Ріпіус, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
544,86 грн. /шт В наличии
Препарат проникає в рослину через коріння, а також через гіпокотиль і сім'ядолі. Діюча речовина препарату - метазахлор, що відноситься до хімічного класу групи хлорацетамідів і є інгібітором поділу клітин, гальмує транспірацію і ріст кореня. При застосуванні гербіциду після сходів культури (в ранні фази розвитку бур'янів) спочатку припиняється ріст бур'янів, потім вони змінюють забарвлення і відмирають.Швидкість впливу, період захисної діїДія гербіциду проявляється через 4-5 доби після проведення обприскування. При довсходовом застосуванні та активізації грунтовою вологою, бур'яни гинуть в момент сходів або проростають зі зміною забарвлення і відмирають через кілька днів. Період захисної дії гербіциду від ЗО до 45 днів в залежності від типу і вологості грунту, а також від вмісту в ньому органічних речовин.
Ріпіус застосовується для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах ріпаку. Обробки гербіцидом проводяться шляхом обприскування грунту після посіву до або після появи сходів ріпаку в ранні фази розвитку бур'янів. Найкращий результат досягається при внесенні на вологий грунт Після внесення гербіцид створює в грунті захисний «екран». У посушливі роки, коли спостерігається затримка і нерівномірність сходів бур'янів, рекомендується раннє післясходове застосування, так як пізньопроростаючі бур'яни знищуються в цьому випадку завдяки дії через грунт. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га.
Гербіцид комбінованої дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах ріпаку.
Захищає культуру від бур'янів протягом тривалого періоду - до 45 днівНе потребує заробки в ґрунт, виключає механічні обробки міжрядьМожливе застосування препарату як до сходів, так і по сходах культуриЗнищуючи бур'яни, створює оптимальні умови для розвитку озимого ріпаку, що забезпечує добру перезимівлю культуриМає широкий спектр дії на бур'яни, в тому числі знищує і найбільш небезпечні для ріпаку ромашку непахучу і мітлицю польову
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ріпіус, к.с. Гербіцид: гербіциди, к.с. гербіцид, купити ріпіус, ріпіус, ціна ріпіус,