Ризоактив

21.06.2017    Регуляторы роста растений — Регуляторы роста растений    Киев
Ризоактив - Agrobiz.net
Цена: 225,00 грн. В наличии

Описание

Ризоактив

 

Інноваційний препарат високоактивних конкурентоздатних бульбочкових бактерій, призначений для обробки насіння бобових культур до сівби.

Культура: соя, горох.

Препарат Ризоактив випускається в трьох марках Р., Т., В., які більш стійкі до пошкоджувальної дії чинників навколишнього природного середовища.

Форми препарату: рідина, порошок (на основі торфу або на основі активованого вугілля).

Використання Ризоактиву значно поліпшує умови азотного живлення бобових культур, в тому числі сої або гороху завдяки його фіксації з атмосфери. Використання Ризоактиву за дотримання технології гарантовано збільшує врожайність сої на 0,2–0,8 т/га та забезпечує економію (20–35%) мінеральних добрив, підвищує якість зерна за вмістом білка на 20%–25%.

Діюча речовина: високоактивні конкурентоздатні штами Bradyrhizobium japonicum, адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України.

Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин): в 1 г препарату близько 
4 – 6 млрд.

Термін зберігання:

Ризоактив – Р – 6 місяців при температурі +5 – +15С;

Ризоактив – Т., Ризоактив – В – 6 місяців при температурі +5 – +15С

Норма витрати: 2л / т насіння, 2 кг/т насіння.

Спосіб застосування: препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Використання препарату Ризоактив марка Р., дозволяє проводити обробку насіння сої/гороху за 1 місяць до посіву, а марки Т. та В. до 14 діб. Для обробки використовується прилипач, що постачається в комплекті з препаратом.

 

Фасування: каністри 1 л, 5 л; 10л,  коробки 1 кг, 2 кг (5, 10 га порцій).

 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Здорове насіння можна не протруювати, а при необхідності використовувати фунгіциди біологічного походження (Біополіцид) або хімічного (Февер, Скарлет, Максим, Вітавакс–200 ФФ та інші).

За необхідності можливе поєднання вище названих протруйників (Біополіцид, Февер, Скарлет, Максим, Вітавакс–200ФФ) у одній баковій ємності з інокулянтом Ризоактив.

Додавання мікроелементів також можливе у одній баковій ємності з інокулянтом Ризоактив перед посівом.  Але необхідно памятати, що готувати та використовувати (обробляти посівний матеріал) робочий розчин мікроелементів та біопрепарату (Ризоактив), обмежено в часі, тобто від приготування робочого розчину до обробки насіння має пройти не більше 2 годин.

Способи доставки
  • Новая Почта Наложенный платеж, предоплата.
  • Самовывоз По предоплате, либо расчет на складе.
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует регуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты