Розкидач мінеральних добрив 1000 л - Sipma

10.03.2016    Разбрасыватели удобрений — Разбрасыватель минеральных удобрений    Луцк
Розкидач мінеральних добрив 1000 л - Sipma - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии
Характеристики Описание
Состояние: Новый
Производитель: Sipma
Материал: Металл
Страна производитель: Польша
Агрегация: для трактора
Назначение: для полей
Особенности: Лейка

Розкидачі мінеральних добрив «SIPMA S.A.»
двохдискові 400 — 2000 л.

Розкидачі призначені для поверхневого розсіювання гранульованих і кристалічних мінеральних добрив на полях в якості основної заправки, а також для підживлення рослин.
Конструкція корпусів розсіювачів уніфікована і відрізняється тільки ємкістю бункера і кріпленнями. Солідна рамна конструкція оптимально підібрана до вантажомісткості розкидача та гарантує довгу і надійну роботу агрегата.
Система розсіювання забезпечує рівномірне дозування добрив на розсіюючі диски і точно розміщує добрива по поверхні поля.
Розсіюючі диски, обладнані двома парами лопаток, які дозволяють вносити добрива з шириною розсіювання 10-18, 18-24 м.Розкидач міндобрив Sipma комлпектується дисками крайнього висіву (опція) дозволяють виробляти висів добрив на краях поля.
Гідравлічне управління засувок дозволяє незалежно закривати кожний дозуючий отвір. Пружинний маятниковий змішувач і оптимальна швидкість обертання розсіюючих дисків - забезпечує рівномірну подачу добрив і оберігає гранули добрив від руйнування. Сита, що встановлюються на бункері, оберігають розсіювач від потрапляння злежавшихся добрив і забруднень в зону висіву.
Робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі (розсіюючі диски, лопатки і захисні екрани) і гарантують багаторічну і надійну роботу розсіювача мінеральних добрив.
Складний тент зі стелажем (додаткове оснащення SIPMA BORYNA RN 500, RN 1000), встановлений на розкидачі, робить роботу розсіювача незалежним від погодних умов.
Надставки (додаткове оснащення), встановлені на головному контейнері, дозволяють регулювати ємкість  і забезпечують раціональне використання розсіювача як на менших, так і на великих посівних площах.

 

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует разбрасыватель минеральных удобрений?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Розкидач мінеральних добрив 1000 л - Sipma: sipma купить разбрасыватель минеральных удобрений разбрасыватели минеральных удобрений цена розкидач мінеральних добрив 1000 л sipma розкидачі мінеральних добрив купити ціна розктидачів міндобрив